Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jedinečný projekt #24RIDE je plný celebrit! Hvězdný trip nabitý výzvami LIVE

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
12 milovníků aut z řad veřejnosti a 20 osobností veřejného a společenského života se včera večer vydalo na 24hodinovou jízdu napříč Českou republikou, během které budou plnit (ne)lehké výzvy. To vše v přímém přenosu komentovaném moderátorem Leošem Marešem, při kterém je mohou prostřednictvím livestreamu sledovat stovky tisíc diváků.

Za unikátním projektem stojí producent a kreativec Yemi A.D. se svým týmem JAD Productions. Jde o další z řady jeho ambiciózních počinů, který opět posouvá hranice českého entertainmentu. Jako vůbec první společnost u nás realizuje přímý přenos přímo z jedoucího auta. Pokaždé řídí jeden člověk z řad široké veřejnosti, jako je lékařka, podnikatel, závodník nebo student, doprovázený slavnými tvářemi. Ti zároveň zapojují všechny sledující, kteří mají možnost ovlivnit dění v autě a být svědky toho, jak posádky plní odvážné výzvy a objevují zajímavá místa naší republiky. Naopak úkolem pro každého diváka je tipovat, jak dlouhou trasu jedno auto s 12 posádkami za 24 hodin urazí.

„Chtěli jsme postavit novou game show, která bude na cestě celým Českem. Nová technologie nám umožnila streamovat obraz z jedoucího auta, což předtím nebylo možné. Je to poprvé, kdy se na českém internetu přenáší live show, která není určena pro televizi,“ říká k odvážnému projektu realizovaném ve spolupráci s Mercedes-Benz ČR Yemi A.D. Mezi osobnosti, které se do #24RIDE a tedy i plnění netradičních výzev zapojili, patří například modelka Simona Krainová (45), ekonom Tomáš Sedláček, prezidentský kandidát a lékař Marek Hilšer, mladý youtuber Zachy, Sedmilhářky Berenika Kohoutová a Marika Šoposká, herec Jan Cina či zpěvačka Marta Jandová.

12 střídajících se posádek ukončí svou cestu dnes, západem slunce ve 21:16. V tu chvíli budou vyhlášeny i výsledky diváckého hlasování. 2 řidičské týmy se skládají z 6 žen a 6 mužů. Na diváky, kteří se svými komentáři na Facebooku do livestream show zapojí, čeká 200 cen. Hlavní výhra v podobě ústředního vozu Mercedes-Benz Třídy A na rok s plnou nádrží čeká na toho, kdo jako první uhodne kolik kilometrů posádky ve voze za 24 hodin ujedou.

Livestream můžete nyní sledovat na www.24ride.cz.

Související články

Další články