Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Pacient odešel z nemocnice v zakrváceném prostěradle: Chtěl na pivo!

Člověk má prostě po náročné operaci chuť na pivko. Jenom doktoři a
policisté to nějak nepochopili…
Tenhle muž chtěl po operaci pivo, a když mu ho sestřička "kupodivu" nechtěla dopřát, tak si pro něj šel sám. Oblečen v zakrváceném prostěradle, odhodlaný a pravděpodobně stále pod vlivem prášků vylezl z nemocnice do nejbližší večerky. Muži, který vypadal tak trochu jako mučený Ježíš, v tu chvíli ani nevadilo, že je venku -16 stupňů.

Nějakým záhadným způsobem milovník piva obešel všechny sestřičky, doktory a hlídače a vydal se z nemocnice přímo do nejbližšího obchodu. Prodavači způsobil zřejmě menší infarkt. Muž za pultem ho odmítl obsloužit a místo toho zavolal policii.

Pro pacienta si snad přijela celá eskorta, ale nikoho z policistů nenapadlo aspoň přehodit přes muže deku či vlastní bundu. V prostěradle ho vytáhli na ulici a následně do dodávky. Pivaře odvezli zpět na pokoj. Nemocnice nyní řeší, jak je možné, že muž v klidu utekl a nikdo si ničeho nevšiml.

Mohlo by vás zajímat

Další články