Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jediná vsadila správné jméno královského miminka: Archie jí vynesl přes PŮL MILIONU!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 47 fotografií
sázka
Celý svět netrpělivě čekal na okamžik, kdy Meghan Markle (37) a princ Harry (34) konečně prozradí jméno jejich prvního synka. Netrpěliví byli především sázkaři, kteří věřili, že peníze za výhru půjdou právě do jejich kapsy. Královské miminko ale dostalo jméno, na které si z celé Británie vsadila jen jedna žena. Ta na Archieho vsadila něco málo přes 3 500 korun, díky čemuž jí v momentě prozrazení jména spadlo do klína více než půl milionu!

Žena, která se rozhodla zůstat v anonymitě, si na narození královského miminka pěkně vydělala. Šlo přitom jen o velkou shodu náhod, když se v den jeho narození rozhodla zkusit štěstí a na jméno Archie vsadila 3 a půl tisíce korun. Malý Archie Harrison Mountbatten-Windsor se totiž narodil ve stejný den jako její vnouček, který nese stejné křestní jméno. Proto se na něj rozhodla vsadit a vyhrála tak více než půl milionu korun.

Zatímco zkušení sázkaři tipovali jména jako Spencer (rodné příjmení princezny Diany (†36)), Arthur nebo Charles a věřili, že se nemýlí, šťastná babička zkrátka jen z lásky k vnukovi vsadila právě na jeho jméno a vyhrála. Serveru bookmakers.tv sdělila, že výhru hodlá dát právě vnoučkovi, až vyroste.

Ačkoliv žena doufala, že vsadit na jméno vlastního vnuka jí přinese štěstí, když zjistila, kolik peněz se jí díky výhře připíše na konto, sama byla v šoku. Neobvyklé jméno Archie bylo totiž jedním z těch úplně posledních, na které by si někdo vsadil. Meghan Markle a princ Harry, zdá se, celý svět výběrem jména zaskočili.

Související články

Další články