Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Jediná věc, která zůstala Jiřímu Kajínkovi za 23 let ve vězení? Mnohem starší tílko, než bylo to zelené

Jediná věc, která Jiřímu Kajínkovi z 23 let dlouhého pobytu za
mřížemi zůstala.
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Z vězení mu nezůstalo takřka nic než vzpomínky. Jiří Kajínek, nejznámější omilostněný vězeň v Česku, před rokem opouštěl prostory vězení. Podle svých slov veškerý majetek, kterým disponoval, přenechal svým "spolubydlícím". Nic si do života na svobodě neodnesl. Jenže je to jinak. Jedna věc - oblečení - mu přeci jen zůstala...

Redakce eXtra.cz získala snímek tílka, které Kajínkovi zbylo. „Myslel jsem, že mi nic nezůstalo. Ale paní doktorka (partnerka Magda – pozn. red.) našla tílko, které jsem jí před lety dal. Podle něj kupovala další oblečení, aby poznala mou velikost,“ svěřil eXtra.cz Kajínek, který aktuálně žije v Brně ve společné domácnosti s psycholožkou Magdou, se kterou si dokonce vyká.

„Tílko je staré více než deset let. Jinak mi absolutně nic nezůstalo. Vše jsem rozdal vězňům. Jen tohle tílko mi zůstalo, ale kdyby mi o něm paní doktorka neřekla, tak jsem přesvědčený, že mi nic nezůstalo,“ smál se Kajínek, který nedávno pronesl, že by si přál obnovu svého procesu, aby dokázal, že jeho odsouzení na doživotí bylo účelové.

Jiří Kajínek doplnil, že hnědé tílko má mnohem rozsáhlejší historii než zelené, v němž vyšel na svobodu a jeho křiklavě zelená barva si řekla o pozornost. „To jsem měl jen krátce. Hnědé tílko, to je kus mě, jediná věc, která mi zůstala,“ dodal Kajínek.

A že tílko už něco pamatuje, na to se podívejte na snímku v galerii. Je evidentní, že něco už má lidově řečeno za sebou.

Související články

Další články