Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Jediná dcera sériového vraha a nekrofila Teda Bundyho byla počata ve vězení. Co dnes dělá?

Své oběti obvykle omráčil, uškrtil a posmrtně znásilnil.
Zdroj: Profimedia
Vrahovo dítě

Rose Bundy je dcerou jednoho z nejznámějších sériových vrahů na světě Teda Bundyho (†42). Doznal se k asi třiceti vraždám a v roce 1989 byl popraven na elektrickém křesle. Jeho jediná dcera se narodila, když byl Ted ještě ve vězení. Dnes je jí osmatřicet let a žije v ústraní.

Američan Ted Bundy patří mezi nejslavnější sériové vrahy na světě. Jeho pohledný obličej a charismatické, ač někdy příliš sebevědomé vystupování fascinuje veřejnost už několik desetiletí. O to víc, když vědí, jaká zvěrstva byl schopen páchat.

Bundy se doznal nejméně k třiceti vraždám, které spáchal v průběhu sedmdesátých let, ale je možné, že jich bylo mnohem více. Nejčastěji si vybíral mladé studentky nebo ženy, které nejdříve omráčil a poté znásilnil, přičemž u mnoha z nich to provedl až posmrtně. Když ho policie přeci jen dopadla, podařilo se mu dvakrát utéct z vězení. Nakonec byl ale přeci jen dopaden a popraven na elektrickém křesle 24. ledna 1989 na Floridě.

Bundy vedl dvojí život

Bundy měl několik vážných vztahů, ale žádná z žen o jeho dvojím životě nevěděla, přičemž mediálně nejznámější byl ten s Liz Kendall, s níž dokonce vychovával její malou dcerku. O jejich vztahu byl natočen film v hlavní roli se Zacem Efronem a Lily Collins Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile z roku 2019.

Další byl vztah s Carole Ann Boone, která se s ním seznámila krátce před nástupem do vězení. V roce 1980 ji Bundy požádal o ruku přímo v soudní síni a ona souhlasila. Nikdy nevěřila, že by byl Ted schopen činů, z kterých byl obviněn, a jeho vinu razantně popírala.

Nedovolené těhotenství

Ted nastoupil do vězení a Boone otěhotněla během jedné její návštěvy za mřížemi. Dodnes se spekuluje, jak se jim to podařilo. Jediná Tedova dcera Rose Bundy se narodila 24. října 1982, zatímco její otec čekal na trest smrti.

Dnes je Rose osmatřicet let a neví se o ní téměř nic. Žije v ústraní a je možné, že si dokonce změnila jméno.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy