Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jako magická avatarka: Andrea Verešová vyšpulila odhalený zadeček. Foto uvnitř článku

Andrea Verešová je krásná.
Zdroj: Se souhlasem Andrey Verešové
Instanews

Andrea Verešová (41) na sociálních sítích odhalila svůj kulatý zadeček. Na fotce, kterou sdílela, vypadá jako magická avatarka z jiné dimenze. Nás svým netradičním vánočním vzhledem uchvátila. Jak se líbí vám?

Na červeném koberci

Influencerka Bé Hà Nguyen byla pozvaná na prestižní vyhlášení MTV Europe Music Awards, kde se mohla potkat se světovými hvězdami hudební branže. "Svět se otevírá pro všechny a je mi ctí být u toho. Hrdě reprezentovat Českou republiku a stejně hrdě i své vietnamské kořeny. Nezáleží na vaší rase ani do jak movité rodiny jste se narodili, jsou věci, ke kterým se ani s penězi nedostanete. Pílí a konzistencí dosáhnete úplně všeho, co si budete přát, věřte mi. Buďte draví, avšak stále pokorní. Leťte až do výšin, ale nezapomeňte, jak na zemi stát," dopsala Bé Hà dojatě pod fotku s tím, že byla jedinou Asiatkou pozvanou na akci.

Vánoční skřítek

"Náš vánoční skřítek pro štěstí. Návod na domácí výrobu ke stažení na internetu," zavtipkovala moderátorka, herečka a především pyšná maminka Monika Leová (30) pod fotkou se svojí holčičkou Miou. A my jen dodáváme, že krásnějšího skřítka neznáme.

Peče nový videoklip

"Pořád čtu vaše zprávy po Slavících, dojímáte a mám radost, že cítím, že tam jste! Že tu jsou lidi, co poslouchají moji muziku a drží palce. se ještě pořádně nedospala a trávím čas na place nového klipu. Bude to třetí singl z desky UMAMI," prozradila Ewa Farna (28). Těhotná zpěvačka má plné ruce práce.

Magická avatarka

"Neobyčejná magie je protkaná obyčejným životem, stačí se rozhlédnout," napsala modelka Andrea Verešová (41) pod fotku, na které vypadá jako elfka nebo nadpozemská avatarka. Jako magická bytost nás naprosto uchvátila.

Související články

Další články