Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Jedenáctiletý chlapec v Plzni vypadl z 9. patra: Boj o jeho život má tragický konec

Tragédie
Plzní v neděli otřásl případ, kdy teprve jedenáctiletý chlapec vypadl z balkonu v devátém patře. Na místo ihned přispěchali záchranáři a chlapec byl převezen do nemocnice. Bohužel dnes policie potvrdila, že dítě zraněním podlehlo. Informaci přinesl portál Krimi Plzeň.

K ohromnému neštěstí došlo v Plzni v Heyrovského ulici. V neděli kolem druhé hodiny odpolední museli plzeňští policisté a záchranáři vyjíždět k pádu jedenáctiletého chlapce.

Dítě vypadlo z balkonu devátého patra panelového domu. Chlapec spadl ze zhruba 30metrové výšky. V kritickém stavu byl ihned převezen do nemocnice.

Bohužel dnes přišla informace, že chlapec na následky pádu zemřel. „Mohu potvrdit, že chlapec zemřel. Podlehl zraněním, které utrpěl při pádu. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení a ve věci byla nařízena soudní pitva,“ uvedla policejní mluvčí pro server TN.cz Michaela Raindlová.

Okolnosti případu se zatím vyšetřují. Není jisté, co se vlastně stalo a jak přesně k tragédii došlo.

Související články

Další články