Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Jeden z útočníků, kteří v Praze domlátili číšníka, se kaje: Stydím se, ale lítost nečekám!

+ Dalších 6 fotografií
Je to teprve pár měsíců, co banda sedmi cizinců brutálně napadla v centru Prahy číšníka. Ten skončil s těžkými poraněními v nemocnici a na potyčku se jistě snaží zapomenout. Jeho výtka směrem k turistům se týkala pití vlastního alkoholu na zahrádce. Nyní jeden z agresorů napsal napadenému zaměstnanci restaurace dopis. Nabídl mu mimo jiné i finanční pomoc.

Napadený muž, ale jistě ani široká veřejnost se nemůže vzpamatovat z brutálního útoku, který se před pár měsíci odehrál v centru Prahy, kde skupina agresivních mužů žijících trvale v Nizozemsku zkopala bezbranného číšníka, který mužům nechtěl umožnit vlastní pití na zahrádce restaurace.

Jeden z agresorů nyní číšníkovi Mirkovi napsal omluvný dopis. Pocit viny chce zřejmě vykompenzovat finanční pomocí. V dopise se omlouvá všem Nizozemcům za způsobenou ostudu. „Je těžké vyjádřit, jak moc mě to mrzí a kolik hanby cítím. Když jsem slyšel, že má dítě, mé srdce se skoro zlomilo. Jsou na něm závislí i jiní lidé,“ napsal.

„Agresivita ve mě rostla s množstvím alkoholu, ale nemůže to sloužit jako výmluva. Chyboval jsem a neočekávám žádnou lítost. Za celou záležitost se stydím.“

Číšník byl napaden 21. dubna ve Vladislavově ulici. Vyvázl s otřesem mozku, měl rozmlácenou čelist a díru ve spánku. Prošel si sérií operací.

Násilníkům hrozí desetileté tresty. Informace přinesl deník Algemeen Dagblad.

Mohlo by vás zajímat

Další články