Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Jeden z nejtrapnějších brankářů historie tvrdě zaútočil na Petra Čecha!

Petr Čech je vynikající gólman a ani se kvůli tomu nemusel svlékat.
+ Další fotografie
Znáte gólmana Davida Jamese? Pokud ne, tak vězte, že patří k nejtrapnějším gólmanům, kteří se kdy narodili ve Velké Británii. Tento nýmad nyní tvrdě kritizuje Petra Čecha.

Petr Čech přestoupil z Chelsea do Arsenalu a někteří lidé toto jeho rozhodnutí nemohou pořád skousnout.

Fanoušci Arsenalu jsou nadšení a když viděli Petrovu premiéru proti Evertonu (výhra 3:1), mají tušení, že do branky získali ohromnou jistotu.

Je jim úplně jedno, že Čecha kritizuje nějaký nýmand jménem David James.

„Čech je dobrý brankář, ale nemá už nejlepší formu. A ve 33 letech není předpoklad, že by se do své ideální formy vrátil,“ řekl James v rozhovoru pro talkSPORT.

Podle Jamese se Chelsea chytře zbavila prošlého zboží a v Arsenalu časem pochopí, že koupili jméno, které už žádnou kvalitu nenese.

Jistě, James může mít svůj názor, který mu nikdo nebere. Jenže James nikdy nepatřil k světovým gólmanům. Byl to takový ten druhý až třetí sled. Do branky Anglie se dostal díky tomu, že Albion má tradičně velké problémy s brankáři a chytat může v podstatě každý, kdo si přinese rukavice.

Navíc James nepatří ani mezi žádné velké inteligenty. Spíš je to chudák, který řeší vlastní bankrot.

Za svou kariéru sice vydělal v přepočtu 711 milionů liber, ale o většinu přišel, když ho při rozvodu oškubala manželka Tanya. James dopadl tak blbě, že v internetové dražbě musel prodávat kolo i hrnečky.

Mohlo by vás zajímat

Další články