Patří mezi nejschopnější umělce, jaké současný šoubyznys dneska má, dokonce převzal štafetu krále popu po zemřelém Michaelu Jacksonovi. A zpívání je mu malé, fušuje i do herectví a nebojí se ani dabovat animované filmové postavy.

Přitom začínal dost nevalně, v chlapecké kapele 'N Sync, která sice lámala srdce holkám ve věku mezi patnácti až dvanácti, ale valná hudba to tedy nebyla.

Ten pravý pop začal dělat Justin Timberlake (33) až poté, co se boyband rozpadl a on se dal na sólovou kariéru, od té doby má skoro každý svůj hit na prvních příčkách v rádiích a pracovat s ním chtějí ti nejslavnější producenti včetně hudebního mága Pharrella Williamse.

Justin sice už není takovým lákadlem pro své fanynky, protože vlezl do chomoutu s herečkou Jessicou Biel (32), ale přesto patří k nejsledovanějším umělcům na sociálních sítích, zejména jeho Twitter má statisíce odběratelů.

A tak není divu, že když tam nasdílí svou fotku z dětství se svou maminkou, kde mu jsou asi tři roky, že bude mít o další sdílení postaráno.