Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jeden z nejhorších masových vrahů by slavil narozeniny: Adolf Hitler měl spoustu odporných tajemství!

Zdroj: pinterest.com
+ Dalších 9 fotografií
úchylky
Jeden čas byl nejmocnějším a nejobávanějším člověkem v Evropě. O zvrhlosti jednoho z největších masových vrahů v historii Adolfa Hitlera (†56) nemůže být pochyb. Kromě vraždění nevinných lidí měl hned několik dalších úchylek a vyžíval se v nejrůznějších zvrhlých praktikách. Jeho odporná tajemství vyplavala na povrch a jsou stejně děsivá, jako byl on sám.

Dlouhá léta se o tom jen šuškalo a spekulovalo, ale až v roce 2015 se potvrdilo, že Adolf Hitler měl neskutečné komplexy. Německý historik Peter Fleischmann našel v archívu doktora Josefa Steinera Brina záznam o chybějícím varleti jednoho z nejbestiálnějších masových vrahů vůbec. I to mohl být důvod k tomu, že po intimní stránce byl stejně odporné monstrum, jakým byl jako diktátor.

Americkým špionům se už za druhé světové války podařilo sestavit Hitlerův psychologický profil. Z něj se dá mimo jiné vyčíst, že nacista číslo jedna trpěl extrémní sexuální poruchou nazývanou koprofilie. Osoby trpící touto poruchou po sexuální stránce vzrušují výkaly.

Tato porucha se u Hitlera pravděpodobně rozvinula právě díky vrozené vadě, kvůli které měl jen jedno varle, ale i díky tomu, že měl údajně extrémně malý penis. Své koprofilní touhy si splnil s neteří Geli, kterou v jejích 23 letech zastřelil hned poté, co ji sexuálně zneužil.

Hitlerova manželka Eva Braunová si s ním po intimní stránce prý moc neužila. Údajně s ní byl schopný mít sex jen v oblečení a ke skutečnému styku prý docházelo jen sporadicky.

Související články

Další články