Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jeden z nejbohatších Poláků je nezvěstný: Vypadl z lodi, na které se plavil s neznámou ženou

Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Neštěstí
Polsko možná přišlo o jednoho z neúspěšnějších producentů. Piotr Wozniak-Starak je od nedělního rána nezvěstný. V okolí Mazurských jezer se plavil na člunu s neznámou dívkou a oba vypadli z lodi zhruba sto metrů od břehu. Devětatřicetiletý milionář se mohl utopit, protože se stále nenašel.

Patří mezi jednoho z nejbohatších Polaků a také je proslulý filmový producent. Manžel televizní moderátorky Agnieszky Wozniakovo-Starakové je nyní nezvěstný. Piotr Wozniak-Starak se ztratil v blízkosti Mazurských jezer poté, co vypadl z lodi.

S neznámou sedmadvacetiletou dívkou se plavil na motorovém člunu po jezeře Kisajno. V noci na neděli kolem druhé hodiny ranní však z lodi vypadl, informovala v pondělí televize TVN24. Důvodem pádu do vody byl prudký obrat člunu zhruba 100 metrů od břehu. Z lodi vypadli oba členové posádky, neznámá dívka ale zvládla doplavat ke břehu.

Rybáři, kteří našli kolem čtvrté hodiny ranní prázdný motorový člun, zavolali policii. Přivolaná hlídka pak našla ženu na břehu. Ta policii informovala o tom, že postrádá společníka, který byl bez vesty.

Filmový producent je stále nezvěstný a je dost možné, že se utopil. Žena nalezená u břehu je podle lékařů v dobrém stavu a nemusela být hospitalizována. Zkouška na alkohol byla pozitivní.

Související články

Další články