Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

JEDEN PANÁK ZA DRUHÝM! Herec Langmajer byl jako utržený ze řetězu. Gondíková ho musela krotit

Herec se alkoholu včera rozhodně nebál.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Říká se, že když se herci chopí číše, tak je nikdo už nemůže zastavit. Jirka Langmajer (50) ukázal, že ještě nepatří do starého železa a také za to umí pořádně vzít. Naštěstí měl u sebe svou partnerku Adélu Gondíkovou. Sice se pořádně zlil pod obraz, ale aspoň ho měl kdo odtáhnout domů.

Na premiéře dlouho očekávané letní komedie Sezn@mka bylo pořádně veselo. Do Lucerny přišli všichni protagonisté a největší zábavu obstaral herec, který hrál hlavní roli – Jiří Langmajer. Do toho pivo a panáky padaly jako do sudu, byl jako utržený ze řetězu. Ale kdo čekal, že bude mít špatnou opici, jako se stalo už v minulosti, tak se mýlil.

Byl opravdu zábavný, s nikým se nechtěl prát, nikoho neurážel, jen do sebe klopil jeden drink za druhým, až mu zem začala připadat dost křivá a musela ho začít podpírat jeho partnerka Adéla Gondíková (42), která ho na premiéru doprovázela.

Ale to by nebylo žádné pořádné zahájení filmu, kdyby se tam někdo nepřipil, nevrávoral tam a pořádně to tam nerozjížděl. To by si pak lidi ještě pomysleli, že celá komedie Sezn@mka je pro suchary a usedlé páprdy.

Jenže Jirka předvedl pravý opak, takže opravdu ten film bude stát za to a měli byste si na něj zajít do kina. Herec tam předvede i jiné přednosti, než jsou na dně skleničky.

Související články

Další články