Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jeden neuvěřitelný příběh: Muže napadl žralok, muž žraloka pobodal, pak se sešil a šel na pivo!

Každý by měl mít v životě nějakou podobnou historku, ne?
Zdroj:

Nad statečností některých lidí prostě zůstává rozum stát. O víkendu se totiž stalo něco, o čem bude jeden muž vyprávět v hospodách až do důchodu Napadl ho totiž v moři velký žralok, ale podařilo se mu ubránit pomocí nože Utrpěl zranění nohy, ale to si ošetřil a zašel do baru na pivo A až pak šel do nemocnice

James Grant, doktor z Nového Zélandu, se potápěl v poměrně malé hloubce v moři, když ho nečekaně napadl žralok sedmižábrý a zakousl se mu do nohy. Nejprve si myslel, že si z něj dělá kamarád legraci. "Podíval jsem se dozadu, kdo to byl a měl sem dost šok, když jsem skutečně uviděl žraloka," vypráví dnes doktor. Vytáhl tedy nůž a žraloka bodl, aby ho pustil.

"Říkal jsem si, sakra, musím ho nějak dostat z té nohy, tak jsem ho párkrát bodnul a pustil mě." Žralok odplaval a James Grant se vydal na břeh s krvácející končetinou. Sundal si neopren, který mu nejspíš zachránil nohu, ale i tak viděl v mase velké díry od žraločích zubů. Ze břehu mával na své přátele ve vodě, ale ti si mysleli, že si dělá legraci, a ignorovali, když jim říkal, že ho napadl žralok.

James Grant si tedy musel poradit sám. Jednoduše vyndal svou lékárničku, z ní jehlu a nit a zašil si rány. Pak odkráčel do nejbližší hospody, kde si dal pivo a poprosil o obvaz. Až poté, co dopil pár piv, ho někdo odvezl do nemocnice, kde pracuje, aby mu mohli ošetřit rány.

Jo, tahle historka bude v hospodách fungovat až do jeho důchodu...

Související články

Další články