Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Jeden chlap si ode mě chtěl koupit spodní díl plavek, šokuje Lenka

Lenka šokuje: Jeden chlap si ode mě chtěl koupit spodní díl plavek
Zdroj: Se souhlasem Lenky Beast
+ Dalších 6 fotografií
Instadívka

Lenka je dnešní Instagirl. Začtěte se do rozhovoru s krásnou a úspěšnou fitnesskou. Instadívka je unikátní projekt redakce eXtra.cz, který mapuje inspirativní ženy na Instagramu.

Lenka je úspěšná žena, se závistí a návrhy se ale potýká

Lenka je půvabná žena s neskutečně silnou vůlí. Věnuje se bikini fitness, ve kterém je i českou mistryní, a živí se také jako osobní trenérka. Na Instagramu sleduje úspěšnou influencerku pod přezdívkou @lenkabeast přes 44 tisíc followers.

Lenky jsme se ptali


Jakým způsobem na sociálních sítích tvořit?
Instagram v první řadě beru jako takový můj osobní blog, kde si odložím, co je pro mě třeba důležité nebo má pro mě nějaký význam, zaznamenává okamžik či událost, kterou si ráda opět připomenu právě tou fotkou. Dříve jsem Instagramu ale věnovala mnohem více času a směřovala příspěvky na určitou frekventovanou hodinu, hlídala si posty každý den či ob den.

Není to už moc?
Upřímně jsem na tom byla závislá. Byla jsem na sociálních sítích často a ovlivňovalo to bohužel i mou náladu. Málokdo dá totiž na sociální sítě něco negativního, takže člověk vidí jen tu rádoby dokonalost a pak přemýšlí, co dělá špatně. Porovnáváme se s ostatními, s jejich životy a to nás prostě dost psychicky ovlivňuje, a tak jsem si řekla, že takhle nechci pokračovat, a dost jsem zvolnila.

Jak to řešíte?
Momentálně si žádnou aktivitu ani příspěvky nehlídám. Příspěvek dám nyní klidně třikrát do měsíce. Na zprávy odepisuji, až když mám opravdu čas, a ne vždy stihnu na všechny dotazy odepsat. Ale nějak mě to netrápí, protože mám prostě i osobní život, kterému chci rozhodně věnovat více než sociálním sítím.

Máte i další sociální sítě?
Jen Facebook, protože si člověk neuvědomuje, jaký žrout času to je. Největší aktivitu mám vždy kolem soutěží, protože lidi zajímá, s jakou formou na soutěž tentokrát vyjdu, jaký bude finální look na pódiu a jak se samozřejmě umístím. To vždy sledují a haters.

Povězte mi něco o nich.
Haters samozřejmě jsou a vždy budou. Protože úspěch se neodpouští. Naštěstí si to už nyní vůbec neberu a moji fanoušci si je vždy tak podají, že ani nemusím zakročovat.

A co muži na sítích?
Pár nemístných nabídek už bylo. Klasicky nabídka setkání, večeře, sexu za peníze... Ale nejvíc nechutná zpráva mi přišla od jednoho pána, který si chtěl koupit moje závodní plavky - pouze spodní díl.

Když se díváte zpětně na svou cestu na sociálních sítích. Změnila byste něco?
Byla jsem na sociálních sítích závislá a nechala se tím psychicky ovlivňovat. Bylo mi líto, když se do mě obul nějaký hater, a bylo mi líto, když moje snaha nebyla oceněná, a porovnávala se s ostatními. Jsem ráda, že jsem si uvědomila, že je tohle špatně a díky bohu už je tohle za mnou.

Na co si na sítích dávat pozor?
Kupodivu na některé influencery. Ti propagují vše, za co jim člověk strčí peníze, a vy si to pak koupíte s domněním, že je to kvalitní. Jenže mnohdy to tak třeba vůbec není. Proto já se ani nepovažuji za influencerku, protože jednoduše nejsem. Mám jen pár spoluprací, které předem dostatečnou dobu testuji a mohu se za ně zaručit.

Je té reklamy na sítích už moc?
Nikdy bych nechtěla být ve stadiu, že každý druhý post bude obsahovat nějakou reklamu či propagaci. Nehaním, když to někdo má vysloveně jako pracovní platformu a jejich spolupráce jsou kvalitní a nejsou lživé. Ale propagovat zároveň jak protein, tak prací prostředky, bělicí pasty na zuby, olejíček proti striím a další mišmaše, to prostě nemá žádnou hlavu a patu. Hlavně že má influencer namaštěnou kapsu, že.

Sportu se věnujete profesionálně. Jak je těžké se udržet v takové formě?
To záleží... Pro mě moje postava neznamená každodenní cvičení a odepírání si jídla. Pro mě je to životní styl, a proto je pro mě automatické si vařit zdravé varianty jídel a mít každý den nějakou pohybovou aktivitu. Samozřejmě si občas také zahřeším a dám si něco nezdravého. Je to ale hodně o zvyku.

Nejtěžší je asi ten samotný začátek. Nastavit si nové stravovací návyky, udržovat pravidelný pohyb. Jakmile člověk začne a uvidí na sobě první pokroky, tak ho to bude neskutečně motivovat dál, tím se bude neustále posouvat nejen fyzicky, ale i psychicky a bude mnohem silnější a sebevědomější! Najednou se z toho celého procesu stane životní styl.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy