Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

JEDEME ONLINE: Veselka Táničky Kuchařové a Ondřeje B. Gregora dosáhla hollywoodských rozměrů! Tady je nevěsta v celé kráse!

Docela jí to sluší…
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
Takové drama v Čechách ještě nebylo! Tatiana Kuchařová a Ondřej B. Gregor se inspirovali hollywoodským stylem a podle toho naplánovali i svatbu. Novináři o ní sice věděli několik týdnů dopředu, ale i tak se krásný páreček pokouší všechno ututlat. Předcházejí tomu různé manévry, za které by se nemusela stydět ani Angelina Jolie. Všechno vypuklo už ve středu odpoledne a my víme, co se dělo!

11:45 – Kuchařová měla jednoduché šaty s rozparkem a závoj. Moc jí to slušelo a snad se v šatech ukáže v celé kráse!

11:43 – Zatímco vevnitř probíhá srdceryvný obřad, číšníci stojící venku se posmívají nevěstě. „No jo, je to velký ty jo. Tánička, no. Víš co,“ ozývá se z cateringových stolů, kde dostali hosté skleničku s přípitkem.

11:06 – Bílá chundelatá koule probíhá pod deštníky do kláštera, ochranka zavírá těžká vrata. Nakonec se jí ukrýt nepodařilo, první fotky jsou na světě

11:05 – Na místo se sbíhají všichni členové ochranky, aby ochránili nevěstu. Ta vychází z auta. Oni ji zakrývají obřími deštníky

11:04 – Když jsou všichni „uklizeni“, tak černé auto s nevěstou přijíždí až těsně k bráně. (Co by na to řekli památkáři?!)

11.02 – Tánička čeká ve svém Mercedesu s poznávačkou VIP 0007 před klášterem, než ochranka vyklidí cestu.

11:00 – Nejtrapnější manévry v dějinách svateb začínají.

10:50 – Na místě i brzomanžel Gregor.

10:17 – Na místě stojí nesmlouvaví pánové z ochranky. Ti už mají připravené v ruce velké černé deštníky. To znamená, že až přijede Táňa a Ondřej, tak se vrhnou k limuzíně a otevřenými deštníky je budou zakrývat, aby nikdo nemohl vyfotit Tániny svatební šaty.

10:16 – Před klášterem už stojí rodina a přátelé. Hana Gregorová má na sobě černé legíny a červené šaty. Díky milenci pěkně omládla! Na hlavě má sluneční brýle, kouří cigaretu a po jejím boku stojí její mladý koloušek. K tomu se velmi měla a dvojice spolu vypadá opravdu spokojeně.

6:00 – Budíček a finální přípravy na svatbu.

30. 6. 2016

0:00 – Blonďaté modelky podobné Táně dorazí k nim domů a dostávají bojové instrukce. Ve svatební den je 4 limuzíny dovezou na strategická místa, kde mají svatbu celebrity. Mají tak zmást fotografy. Jedna ráno pojede do rezidence Chateau Mcely, druhou limuzína doveze dívku na letiště, kde bude předstírat odlet do Las Vegas. Pro třetí je připraven bílý kůň a svatba na Karlštejně a konečně čtvrtá bude dovezena na hipísáckou svatbu na statku.

24:00 – Táňu Kuchařovou přepadává předsvatební panika. Rychle volá do vedení Miss, ať jí pošlou 4 blondýnky. Vzhledem k tomu, že v posledních letech vypadají všechny finalistky stejně, není to problém.

23:00 – Mezi paparazzi propuká panika. Fotografové se sjíždějí ke Strahovskému klášteru a modlí se, aby v okolí našli dobrý a vysoký strom. Mají připravenou svačinku a teleobjektivy. Čeká je dlouhá noc a ještě náročnější den.

19:22 – Celá skupina odchází do blízkého občerstvovacího zařízení.

19:00 – Rola Brzobohatá, nikoliv Gregorová, odchází ze zkoušky.

18:22 – 19:22 – Probíhá zkouška obřadu. Krásná Táňa nechce nic nechat náhodě.

18:21 – Všichni se bouřlivě objímají před klášterem a mizí uvnitř.

18:20 – Dvojice konečně otevírá dveře BMW a vychází ven.

18:15 – Co se v tom autě děje? Zamilovaný páreček nevychází. Jeden z přítomných, režisér Jiří Strach, má strach, jestli vůbec někdo vyleze

18:10 – Budoucí manželé stále seděli, podle informací Blesku, v limuzíně.

18:00 – Táňa a Ondřej přijíždějí luxusní limuzínou ke Strahovskému klášteru v Praze. Před branami už na ně čeká rodina a přátelé.

Středa 29. 6. 2016

Související články

Další články