Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Český slavík 2016 online: Vyprsená Borhyová, dojatá Gombitová a místo Gotta jeho dcera Charlottka

Slavíci byli letos hodně zajímaví.
Zdroj: reprofoto TV Nova/profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Český slavík 2016 je tu. Ondřej Sokol od začátku trapčí na pódiu a my už teď víme, že nás v kategorii Zpěvák roku čeká velké překvapení. Jak to bude dál?

22:35 – Tímto přímý přenos skončil a Ondřej Sokol se už teď třese na další ročník, který by potenciálně mohl uvádět.

22:30 – TO NIKDO NEČEKAL! Karel Gott vyhrál Zlatého slavíka. Cenu převzala jeho roztomilá dcerka Charlotte. Ta měla dojemný proslov a řekla, proč tatínek na slavnosti chyběl. „Tatínek mě sem poslal, protože maminka ani Nellinka nejsou fotogenické a nechtějí se ukazovat na kamery. Mně to nevadí a jsem na to pyšná. Tatínek vám moc děkuje, ale je znovu v nemocnici se zády, ale na Slavíka kouká! Snad jsem neudělala ostudu, tati! Díky, žes mě sem poslal pro tu cenu, konečně po dlouhé době můžu ponocovat s dospělými.“

A co na druhou stranu překvapení večera? Klikněte ZDE.

22:20 – Stříbrného slavíka si odnesl Tomáš Ortel – detaily ZDE.

22:15 – Objev roku tak nějak nikoho nezajímal, protože přišla Lucie Borhyová (38) se svým obřím výstřihem, od kterého se nemohl odtrhnout ani Ondřej Sokol, což i na kamery přiznal. Vítězem se stal Pekař, který prohlásil, že „by tu nemuseli bejt lidi, který tady bejt nemaj,“ a s největší pravděpodobností narážel na kapelu Ortel.

22:05 – A je tu kategorie Zpěvák roku. S třetím místem jsme se vrátili zpět do osmdesátek. Štefan Margita vyhlásil, že bronzovým Slavíkem se stává Michal David, který je na scéně už 40 let. Ten děkuje svým kolegům.

22:01 – Mattoni hvězdu internetu 2016 vyhlásili joutubeři Shopaholic Nicol a Jirka Král. Vyhrál interpret Porty. Mnoho lidí o něm dnes slyší poprvé.

21:33 – Kapela Kryštof totálně ostrouhala! Zlatým slavíkem je opět kapela Kabát!

21:27 – Jaroslav Těšínský vyhlásil Stříbrného slavíka. Toho vyhrála kapela Ortel! Skupina se dočkala stejně jako minulý rok vlažného potlesku. Ortel si z toho nic nedělá a děkuje podpoře fanoušků. Detaily ZDE.

21:25 – Ondřej Sokol potká Ivu Pazderkovou a vtípky na Tvář jsou tu. Nejvíc to odnesli Kabáti, které Sokol přirovnal k „nepovedenému Hůlkovi“. Bronzového Slavíka vyhrávají Chinaski.

21:13 – Už teď vím, že o největší šok se postará Tomáš Ortel. Detaily najdete ZDE.

21:03 – Na pódium dorazila v černých šatech Táňa Kuchařová (28), která vyhlásila kategorii Slavíka bez hranic. Vyhrála slovenská kapela No Name.

20:47 – No to je ale překvapení! Zlatého slavíka si převzala, stejně jako 18 let předtím, Lucie Bílá (50).

20:40 – Tak to je překvapení! Stříbrná skončila Lucka Vondráčková. Ta apeluje na diváky, aby si k Vánocům adoptovali pejska nebo kočičku z útulku. A prý běží zpátky k plotně!

20:33 – Třetí místo vyhrává Ewa Farna (23). Ta si rýpla do publika a prohlásila, že za 10 let své kariéry vidí na sedadlech ty samé tváře. Má recht, chtělo by to novinky!

20:30 – Ondřej Sokol (45) se opět uvedl a sám si zalichotil na pódiu. Prý bylo moderování Slavíka jeho celoživotním snem a nikdo ho z akce jen tak nedostane.

Související články

Další články