Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Jede se pařit! Vévoda a vévodkyně ze Sussexu vyrazili za zábavou. Bude to ďábelská jízda s Coxem

Čeká je pořádná pařba.
+ Dalších 59 fotografií
Mají to za sebou. Královna jim dala titul vévoda a vévodkyně ze Sussexu a Harry (33) a Meghan (36) mohou jít na večírek. Ten proběhne ve velkém stylu. Tradice musí již ustoupit do pozadí, teď se bude pařit. A hodně pít a možná i trochu... Ne, takovým nešvarům snad již Harry neholduje!

Harry byl vždy králem každého večírku. V minulosti provokoval v nacistické uniformě a nebo pařil nahý na hotelovém pokoji. Také Meghan Markle (36) za to uměla vzít. Ta zase byla pověstná tím, že má horký klín. Jenže nyní se oba uklidnili a hoří láskou jeden pro druhého.

Po tradičním obřadu, po kterém smějí užívat titul vévoda a vévodkyně ze Sussexu, je tu večer. Meghan vyměnila šaty a s Harrym se vydali na večírek ve Frogmore House v modrém jaguáru. Na řadě je monstrózní párty s přáteli. Je pozváno na 200 hostů.

Ale největší zábava se očekává na afterparty. Tam zamilované novomanžele bude bavit světoznámý DJ Carl Cox. Ten pravidelně obsazuje první místa v hodnocení nejlepších DJs světa. Party se bude konat v legendárním londýnském nočním klubu Fabric. Tam bychom vážně chtěli být! Alespoň na kukačku!

Mohlo by vás zajímat

Další články