Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jean-Paul Belmondo (87) se může pyšnit přenádhernou dcerou: Stella (17) je krásnější než růže

Jean-Paul Belmondo (87) se může pyšnit přenádhernou dcerou: Stella (17) je krásnější než růže
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 17 fotografií
krasavice
Že je Jean-Paul Belmondo (87) pořádný kanec, je všeobecně známo. Ale že si ve svých 70 letech spíchl dceru, tuší už málokdo. Uhrančivá krása teprve sedmnáctileté Stelly Belmondo vám možná vyrazí dech. Nejmladší dcera populárního herce je dokonalá a naprosto okouzlující.

Jean-Paul Belmondo je zřejmě nejznámější francouzský herec. Má ohromné charizma a vyzařuje silnou energii. Možná právě proto mu ženy celý život klečí u nohou. Na kance Belmonda doslova stály zástupy žen, které téměř omdlévaly, když se na ně podíval. Oblíbený herec si toho byl dobře vědom, proto se po jeho boku vždy objevovala nějaká kráska.

Belmondovy děti

Hned na začátku kariéry se Belmondo oženil s tanečnicí Elodií Constantin. Své ano si řekli v roce 1959. Páru se narodily celkem tři děti. Syn Paul (57) a dcery Florence (60) a Patricia (†36), která bohužel tragicky zesnula při požáru.

Manželství s Elodií krachlo a o pár let později se Belmondo potkal s Natty Belmondo (55). Ta byla mimochodem taky tanečnice, herec pro ně měl nejspíš slabost. V roce 2002 do toho praštili a vzali se. O rok později, tedy v roce 2003, se herec dočkal dalšího potomka. Natty mu porodila rozkošnou dcerku, kterou pár pojmenoval Stella Eva Angelina Belmondo

Přenádherná Stella

A právě Stellou se kanec Belmondo může pyšnit. Jeho nejmladší dcera vás odzbrojí svým půvabem a krásou. Je jí pouhých sedmnáct let a už nyní by mohla zdobit obálky časopisů. Vzhledem k jejímu nízkému věku ji lidé často zaměňují za Belmondovu vnučku.

Stella své fanoušky ráda zásobuje snímky, na kterých jí to mimořádně sluší. Nebojí se ani odhodit zábrany. Před nedávnem se třeba pochlubila snímky v plavkách, kde vypadá naprosto skvostně. Na jedné z fotek je i hercova vnučka Annabelle, které je už 32 let.

Belmondovi se nejmladší dcera opravdu povedla, může být na sebe právem hrdý. Jak moc je Stella Belmondo nádherná, se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

Související články

Další články