Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Je Zonyga ze hry? Lucie Vondráčková má prahnout po o 10 let mladším hokejistovi

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
vztahy
Ačkoliv si mnozí mysleli, že Lucie Vondráčková (39) již brzy kápne božskou a přizná vztah s parkouristou Tomášem Zonygou (26), opak je pravdou. Zpěvačku měl během natáčení videoklipu okouzlit hokejista Marek Peksa (29). Zonyga je prý ve vztahu s někým jiným a Lucie je pro něj jen dobrá kamarádka.

O 10 let mladší svalovec a hokejista Marek Peksa měl podle serveru Blesk.cz společně se svou dcerou doprovodit Lucii Vondráčkovou i s jejími syny k ní domů, kde údajně strávil i noc. Oproti tomu Tomáš Zonyga, který má být podle spekulací Luciiným novým přítelem, nedávno promluvil o novém vztahu s úplně jinou ženou. Jak to tedy je?

Marek Peksa s Lucií Vondráčkovou už v polovině července natáčel videoklip k písni Stanice svět a na svém profilu na Instagramu se pochlubil snímky z natáčení. ""Plekanec":https://www.extra.cz/…mas-plekanec ať se jde vycpat," zní jeden z komentářů pod jeho selfie s Lucií. Jde snad o nápovědu, že hokejista a zpěvačka skutečně navázali vztah?

„Po posledním vztahu budu velmi opatrná, než si někoho pustím do života, i s ohledem na své dva syny. S Markem se známe a líbí se mi na něm, jak je to skvělý táta, naše děti si rozumí. Koho a kdy nám do života přinese budoucnost, necháváme otevřené,“ uvedla ohledně údajného vztahu Vondráčková pro server Blesk.cz.

Na svém profilu na Facebooku Lucie ale uvedla, že o romantický vztah se nejedná. „Právě jsem se dočetla, že zase s někým randím. Budu teď zřejmě spojována s kýmkoli se bavím, s kýmkoli se potkám v MHD a s kýmkoli, kdo k nám s dětmi přijde na návštěvu. A i když odjedou k večeru pryč, tak u nás vlastně stejně určitě spí. Jen vám chci říct, že na žádný vztah teď ani čas, ani energii nemám a soustředím se jen na to, aby měli kluci kolem sebe nové kamarády svého věku. Maty si s malou Vanessou rozumí, a tak mi přijde fajn, když si můžou hrát. Nic víc, nic míň. Hezký den všem,“ napsala zpěvačka. Jaká je skutečnost, ví tedy jen ona sama a dva muži, kteří v jejím životě momentálně hrají nemalou roli.

Související články

Další články