Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Je zle: Nejošklivější členka Kelly Family potvrdila příjezd! Která z irských fosilií vyděsí Prahu a proč to neodneslo radši Brno?

Zdroj: profimedia.cz, archiv
+ Další 2 fotografie

Kathy Kelly (51), nejstarší členka polozapomenutého skanzenu jménem Kelly Family, přijede na třetí pokus do Prahy.

Kathy, která je hned po Angelovi (34) a mrtvém otci Danovi suverénně nejnepohlednější členkou kdysi světově proslulého takřka bezdomoveckého irsko-amerického bandu, měla přijet postrašit Pražáky už loni a předloni, pokaždé se ale vymluvila na rodinné důvody (údajně nebylo na vlak a pěšky je to hrozná dálka) a zastávku v rámci Good Neighbours Tour odpískala, a to se na ni český zpěvák Norbert Peticzký z Hlasu Česko Slovenska, který ji měl doprovázet, tolik těšil.

Zatímco nejstarší z rodu Hamrů, pardon Kellyů svou show odkládala, městem, potažmo státem v posledních letech sólově prokulhala více než polovina kdysi slavné famílie, která u nás byla mimořádně oblíbená na konci devadesátých let, což i dnes na kulturák ještě stačí.

Naši už tak těžce zkoušenou vlast nedávno navštívil John, Patricia a v dávných dobách asi největší ikona - Angelo Kelly je tu doslova pečený vařený

Kathy Kelly, která by mohla být podle věku už babičkou, na třetí pokus dorazí 21. února a tu čest bude mít sál hotelu Svornost v Praze a budou se tam prý dít věci. Na tuzemské skalní fans Kellyovců, dnes prošedivělé české čtyřicátníky a čtyřicátnice, čeká krom Norberta a Kathy operní bard Andreas Kaun s hostem a souborem, kteří společně s Kathy představí operu Fidelio Ludwiga van Beethovena.

Druhá část asi potěší echt fandy Kelly Family. Kathy vyhrožuje, že vedle populárních evergreenů a známých gospelů a spirituálů zazpívá i známé písně od Kelly Family, kteří se v roce 2000 začali rozpadat po odchodu právě Kathy a jejího bratra Johna, po kterém následovala Barby a když nakonec v roce 2002 ve dvaasedmdesáti zemřel starý otec Kelly, kramle vzala i bezpohlavní bytost Paddy, kapela se postupně do roku 2005 rozklížila na asi deset samostatných uskupení, v rámci kterých spolu střídavě tři až čtyři skupinky členů rodiny střídavě mluví a nemluví.

Přestože soubor roky mluví o velkém comebacku, ten je v nedohlednu stejně jako asi pět let ohlašované album původních Kellyovců a nedá se říct, že by to někomu, až na nejvěrnější, nějak extra vadilo.

Související články

Další články