Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Je zamilovaný až po uši: Leonardo DiCaprio vytáhl na Oscary svou krásnou přítelkyni

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Předávání cen
Leonardo DiCaprio (45) je známý tím, že je tajnůstkář, co se týče jeho vztahů. O tom, že má přítelkyni, se ví už dlouho. Vážný vztah trvá od roku 2017, ale na veřejnosti a akcích je těžké ho spolu s přítelkyní vidět. Avšak při předávání cen Oscarů 2020 tomu bylo jinak.

Leonarda DiCapria si představuje jako ideálního muže mnoho žen. Rodák z Los Angeles v Kalifornii se vydal na svou hereckou dráhu už ve svých šestnácti letech a začal v seriálech a sitcomech. Na svůj první film si musel počkat do roku 1991, kdy dostal hlavní roli ve snímku Critters 3. Pak už se přes několik dalších rolí dostalo na jeho nejznámější roli Jacka Dawsona ve filmu Titanic, kde si ho spoustu žen a dívek zamilovalo.

Tolik let a jen jeden Oscar

Leonardo byl několikrát nominován na Oscara, ale poprvé se mu ho podařilo získat čtyři roky zpátky. Odnesl si Oscara za nejlepší mužský výkon v hlavní roli ve filmu Revenant: Zmrtvýchvstání. Při letošním udílení cen Oscar 2020 byl nominován na Oscara v kategorii Nejlepší herec ve filmu Tenkrát v Hollywoodu.

Tajnůstkář Leonardo

Leo je všeobecně proslulý tím, že své vztahy nikde neřeší a nesdílí. Jeho o dvacet tři let mladší přítelkyni Camilu Morrone s ním člověk potká na veřejné akci málokdy. Letos tomu bylo jinak, i když se sešli až na slavnostní ceremonii a dostali se k sobě ve chvíli, kdy měli usednout mezi ostatní účastníky Oscarů. Jsou spolu od roku 2017 a na rozchod to opravdu zatím nevypadá, Leonardo vypadá šťastně, stejně tak Camila.

Americko-argentinská modelka a herečka Camila se na svou lásku Leonarda usmívala od ucha k uchu, zatímco Brad Pitt přebíral cenu za nejlepší výkon ve vedlejší roli ve snímku Tenkrát v Hollywoodu a ve svém proslovu Leovi děkoval.

Související články

Další články