Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Je z něj úplně někdo jiný: Neurochirurg promluvil o stavu Michaela Schumachera

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
osudná nehoda
Michael Schumacher utrpěl osudové zranění hlavy při nehodě na lyžích 29. prosince 2013. Italský neurochirurg Nicola Acciari nyní sdělil, v jakém stavu se někdejší pilot F1 nachází. A není to veselé čtení.

V prosinci uplynulo už šest let od tragické nehody legendy F1 při lyžování v Alpách. Přestože měl Michael Schumacher helmu, utrpěl velmi vážné poranění hlavy. Upadl do kómatu, z něhož se sice po nějaké době probral, italský neurochirurg Nicola Acciari, který pracuje v nemocnici v Boloni, ale nyní pro portál Diario Uno uvedl, že nelze očekávat návrat Schumachera v podobě jeho starého já.

Starý Schumi je pryč

„Je to úplně jiný člověk, než jak si ho pamatujeme ze závodního okruhu,“ uvedl Acciari. Sedminásobný šampion tráví svůj čas v sídle u ženevského jezera, kde se o něj stará manželka Corinna a jejich děti Gina-Marie (22) a Mick (20), o stavu Michaela se ale vyjadřují minimálně. Corinna jen koncem roku zveřejnila vzkaz plný naděje.

„Michael má velmi pozměněné a pochopitelně zhoršené tkáňové, svalové a kosterní struktury,“ dodal Acciari pro Diario Uno. „Všechno je důsledek mozkového trauma, které utrpěl.“

Acciari tak dává za pravdu Jeanu Todtovi, bývalému manažerovi stáje Ferrari, který nedávno popsal, jak se Schumim sledoval závody. „Naše přátelství je dnes jiné, protože naše komunikace je dnes jiná,“ řekl tehdy mnohoznačně…

Související články

Další články