Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Je ve MĚSTĚ ještě stále SEX? ANO! Veleúspěšný seriál plánuje comeback…

Zdroj: twitter
+ Dalších 23 fotografií
Novinka
Populární spisovatelka především romantických knih Candace Bushnell (60) plánuje pokračování k legendárnímu Sexu ve městě.

Candace Bushnell pracuje na novém seriálu po úspěchu Sexu ve městě, který poprvé odvysílala stanice HBO. V legendárním seriálu se nám představila Sarah Jessica Parker (54) jako Carrie Bradshaw, Kristin Davis (54) v roli Charlotte, sexuchtivou Samanthu Jones ztvárnila Kim Cattrall (62) a právničku Mirandu zahrála Cynthia Nixon (52).

Spisovatelka zaláskovaných knih chce navázat na původní seriál, avšak nyní se zaměří na lásku a randění po padesátce. Děj knihy nazvané „Is There Still Sex in the City“ se odehrává na Upper East Side v Manhattanu a dívá se na lásku, sex a přátelství po padesáti letech, na témata, jako je manželství, děti, rozvod a zármutek.

Vydání románu je naplánované na 6. srpna a Paramount Television už získala práva na připravovanou knihu. Candace bude psát i pilotní scénář k nově chystanému seriálu na námět její poslední knihy. Pokud vše vyjde podle plánů, Bushnell může slavit obrovský úspěch, protože to bude již čtvrtý seriál vytvořený na námět její knihy. První a nejznámější je samozřejmě Sex ve městě, další je Džungle rtěnek a třetí seriál je The Carrie Diaries. Podívejte se do fotogalerie, jak vypadá tvůrkyně Sexu ve městě.

Mohlo by vás zajímat

Další články