Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Je váš pan vyvolený věčné dítě, nebo usedlý páprda? Hvězdy vědí, jak to bude do budoucna

Je váš partner věčné dítě?
Konečně jste potkala svého pana pravého a těšíte se na společnou budoucnost? Hvězdy moc dobře vědí, jak takový vztah bude vypadat a co vás s tímto chlapíkem všechno čeká. Někteří muži se chovají nejen jako sloni v porcelánu, ale ve velké většině jako usedlí staříci. Také se může stát, že váš partner bude mít neustále mladého ducha. To všechno závisí na jeho znamení zvěrokruhu. Budete mít na krku věčně mladé dítě?

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Beran nikdy nesmí mít navrch a prokouknout vás! Musíte předstírat, že ho vlastně vůbec nechcete. Nemá rád ženy, co mu vypisují každičkou minutu, miluje nezávislost! Nebuďte dotěrná, jinak se mu ihned zhnusíte. Nezávislé a silné ženy, to je něco pro Berana!

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Naprostý opak je to třeba u Býka. Ten se tetelí blahem, když si může dokázat své silné mužské ego. Vy jste ta slabá, on silný. Na to se musíte naladit, pokud tohoto frajera budete chtít. Jeho erotogenní zóna je převážně na krku. Zkuste se ho dotknout a uvidíte, jak hned zjihne. Je to prostě věčné dítě, které potřebuje neustálý obdiv.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Pokud chcete získat Blížence, musíte být zaručeně originální. Nemá rád šeď a nudu. Také miluje sex, takže v tomto ohledu to bude naprosto jednoduché. Stačí vysílat jasné signály, kraťoučkou sukni k tomu a bude hned váš! Dejte si však pozor, za týden může být zase někoho jiného.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Nepočítejte s tím, že Rak udělá první krok. Budete muset vy! Na to je až moc romantický a nesmělý, ženy ho občas i děsí. Neměla byste tlačit na pilu, jinak vám hned uteče. Udělá mu dobře, když si s ním budete dlouhé hodiny povídat. Žádné sexuální narážky na začátku raději ani nezkoušejte. Bude si myslet, že ho chcete znásilnit. Je to takový citlivý snílek.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Miluje, když ho někdo obdivuje a chválí. Pořád. Takže váš úkol je naprosto jasný! Chválit, chválit a chválit. Jako malého caparta.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Muž ve znamení Panny si se ženami dává velmi na čas. Je totiž hodně kritický a nemá žádné iluze, proto se ho nesnažte ničím oklamat. Buďte přirozená a svá. Musíte se chovat jako Popelka, být hodná a obětavá. A především trpělivá. S tímto mužem to nebude vůbec lehké. Je to prostě stará škola a má své zásady.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Měla byste být lehce bezradná a tupá žena, abyste si získala srdce tohoto týpka. Dělá mu neskutečnou radost, když má navrch. Považuje to za důkaz, že k němu máte určitou náklonnost, když mu dokážete, jak je chytrý. Je přesvědčený, že muži vládnou světu.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štír je doslova nabitý energií a sexem. Miluje předehry, takže pokud ho budete chtít svést, nechoďte hned na věc. Pomalé zahřívání ho rozpálí jako lávu. Takže, milé dámy, musíte ho pěkně rozpálit. Zkuste třeba zaručené dvojsmysly. Dejte si však pozor, aby vám nezahnul, je proutník.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Měla byste být neustále upravená a sexy. Muž ve Střelci také miluje jídlo, takže pokud ho pozvete na nějaký dobrý dlabanec, zaručeně si u něj šplhnete. Tímto směrem musíte jít. Láska prochází žaludkem. Potrpí si na to, aby se o něj někdo pořád staral. Připravte se na to, že pro něj budete druhou matkou.

KOZOROH (22. 12. – 19. 1.) Nebude ho zajímat jen intimita s vámi. Porozumění pro něj má úplně stejný význam jako sexualita. Nebude sice na první pohled vypadat, že ho to baví, ale opak je pravdou. Nerad dává najevo své emoce.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Nechte ho poletovat v oblacích. Není to žádný realista a pokud ho budete chtít dostat dolů, nesbalíte jej. Musíte hezky vyskočit na obláček a houpat se s ním ve vlnách. Celý život prostě bude takový a občas budete mít pocit, že žijete s bláznem.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Pokud chcete získat srdce kapříka, měla byste si uvědomit jedno. Je to romantik. Takže žádné vulgarismy a nevhodné vtipkování. Raději se jděte projít nočním městem a mlčte. Tak si opravdu získáte jeho lásku a náklonnost. Muž ve znamení Ryb je prostě srdcem romantik a tak to bude.

Související články

Další články