Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Je v tom hokej: Jágr konečně prozradil, proč tak dlouho tajil rozchod s Veronikou

Zdroj: Showpix
+ Dalších 28 fotografií
přiznání
Jaromír Jágr (47) se na oslavě Karla Gotta poprvé rozpovídal o rozchodu s Veronikou Kopřivovou (28). Jágr přiznal důvody, proč rozchod s blonďatou kráskou tak dlouho tajili...

Jaromír Jágr (47) byl jedním z hostů předčasné oslavy 80. narozenin Karla Gotta (79). Ten si mejdan mimo jiné nemohl vynachválit.

Jako první jsme vás informovali o rozchodu slavného páru. Po několika dnech to potvrdili i Veronika a Jaromír. Jágr se ale na oslavě Gotta rozpovídal více než na Facebooku a přiznal, že s Veronikou netvoří pár již delší dobu. „Jedna věc je, že jsme to oznámili, druhá věc je, že to trvalo déle. Už spolu nejsme delší dobu, jen jsme to nechtěli oznamovat,“ sdělil Blesku Jágr.

„Důvod byl takový, že jsem nechtěl řešit osobní život během play-off naší baráže. Bál jsem se, aby to neovlivnilo nějak kabinu a náš cíl. Vážím si toho, že to Veronika respektovala,“ popsal situaci hokejista.

Hokejová legenda se nyní novou láskou na rozdíl od Veroniky nepyšní. „Láska se nedá plánovat, buď přijde, nebo nepřijde. Tak to vidím já a vždy jsem to tak viděl. Spadly na mě určité povinnosti, co se týče organizace a chodu klubu. Není to pro mě jednoduché. Dřív jsem se staral sám o sebe a najednou se starám o své zaměstnance a je to něco nového a trávím na tom hodně času,“ přiznal pracovní vytížení Jágr.

Akci si posmutnělý Jaromír i tak užil na maximum, nešetřil slovy chvály a společnost si užíval i vedle své bývalé přítelkyně Lucie Borhyové (41) (41).

Související články

Další články