Kat by ráda pokořila světový rekord. Chce být první těhotnou ženou na světě, která soutěží v pole dance.

Nyní je v sedmém měsíci a opravdu pilně trénuje na soutěž. Vyhrát je jejím snem. Byla by také první ženou v Británii, která se soutěže zúčastnila v pokročilém stádiu těhotenství.

Její taneční kreace jsou pozoruhodné. Kterákoli žena by si na ně netroufla ani za normálního stavu, natož tak v těhotenství.

Tanec s bříškem je pro ni hračka.

„Nemám důvod se něčeho obávat. Vím, co si můžu dovolit a co ne. Samozřejmě, že je zde spousta pozic a prvků, které nedokážu, protože jsem na ně příliš „velká“. Chybí mi mé vypracované břicho, a proto trénuji alespoň část svého těla. Nohy, ruce a hrudník. Jsem připravená na negativní komentáře cizích lidí. Je mi jasné, že mě budou za to, co dělám, odsuzovat.“

„Můj cíl, než porodím, je momentálně udělat prvek s názvem lidská vlajka s roztáhnutýma nohama,“ říká nadšeně nastávající maminka.

Kat se přihlásila do soutěže pole dance společně s kolegyní a kamarádkou Danielle Haynes. Minulý rok v dubnu spolu vyhrály světovou soutěž v pole dance v Číně, kde reprezentovaly svou zemi.

Kamarádka Danielle má o Kat trochu strach: „Jasně, že mám obavy, jsem totiž kamarádka, která Kat chrání za každé situace.“

Je spousta pohybů, které Kat nezvládne, ale i tak se nevzdává. Se svou kamarádkou udělají maximum, aby byly nejlepší.

Proti koníčku a nadšení pro pole dance nemá výhrady ani její manžel David. „Když ji to baví, ať to dělá, jsem za to rád.“

„Mluvili jsme o tom s několika lékaři a specialisty a ti nám řekli, že pokud jí ty pohyby nedělají problém a cítí se na to, tak ať tančí dál,“ říká David.

Pole dance učí Kat každý den, a tak moc dobře zná své tělo a ví, kdy přestat.

„Když mi manželka řekla úplně poprvé, že chce pokračovat s pole dance i v těhotenství, myslel jsem si, že se zbláznila. Dnes s odstupem času jsem si jistý, že ví, co dělá,“ říká na závěr o koníčku své ženy David.