Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Je už mužem i dole? Trojnásobná babička se cvičením proměnila v pořádného chlapa

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
kulturistka
Těžko uvěřit, že je na fotografiích dvojnásobná matka a trojnásobná babička. Robin Hillis (48) z Kanady se od mládí věnuje kulturistice a jak sama přiznává, až cvičením v sobě objevila sebevědomí, které jí na střední škole scházelo.

Robin by se nemusela stydět za přezdívku Aquaman, jelikož tak osvalené tělo se u ženy, navíc dva roky před padesátkou, jen tak nevidí. Robin z Ontaria milovala sport už na škole. V roce 1989 začala chodit do tělocvičny a podle její figury z ní už zřejmě nevyšla.

V kondici se udržovala i když porodila dcery Katey (23) a Courtney (21). V roce 1993 se Robin zúčastnila své první soutěže v kulturistice a umístila se na druhém místě. Od té doby nepolevila. Ani fakt, že už je trojnásobnou babičkou, jí neodradil od pravidelného posilování a dodržování jídelníčku. Naopak, dcery a vnoučata Abel (3), Avianna (2) a Wynter (1), jsou její největší fanoušci a příznivci.

Nyní Robin váží 91 kilogramů a trénuje pět dní v týdnu. Když se ale připravuje na nějakou show, trénuje i šestkrát v týdnu. Dvakrát ročně se účastní soutěží a jak sama přiznává, kulturistika jí naučila být sebevědomou ženou. I když už jako žena moc nevypadá…

Související články

Další články