Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

JE ÚPLNĚ BLBÁ! Štika se naštval na Moniku za rasistické urážky přítelkyně

Michal Štika a jeho přítelkyně.
Zdroj: reprofoto FTV Prima, Facebook
+ Dalších 9 fotografií
Šance, že by se manželství Moniky Štikové (45) a Michala Štiky (48) ještě někdy mohlo zachránit, se čím dál víc blíží k minusovým hodnotám. I kvůli tomu, že hlava dosavadní rodiny drsně počastovala Michalovu novou holku. Co na její slova stále ještě manžel říká? A co nám prozradila Bára?

„Ptáte se, co říkám na tu Cikánku? Jak tvrdí, že je zdravotní sestra, a přitom píše mé nejlepší kamarádce, že chtějí trojku? Myslíte tuhle prostitutku? Tak k tomu se vůbec nebudu vyjadřovat. Jsem na dovolené. Nazdar!“ prohlásila Monika Štiková pro eXtra.cz naštvaně.

Michala Štiku už jen tak nepřekvapí, ale stejně byl slovy své bývalky zaskočený.

„To je teda síla. Fakt je úplně blbá, to snad ani není možný. Je ale pravda, že Monika se ztrapňuje hlavně sama. Je nenormální. Bára je hrozně hodná holka. Teď mám inteligentní partnerku. Umí perfektně německy, má státnice z angličtiny, dělá záchranářku. Je to vzdělaná a šikovná holka. Nechybí jí ani temperament, “ rozplýval se před naším redaktorem znovuzrozený podnikatel.

Popularitu ale Barbora Johanna (34) nenese moc dobře.

„Je celá špatná z toho, jaký se o ni teď vyrojil zájem. Lidi jí píšou, volají a podobně,“ tvrdí Michal.

A jak je to s onou kamarádkou, kterou má prý jeho láska lákat na trojku?

„To snad ani není pravda. To je kamarádka Moniky Zita. Je hodně zvláštní. Jsou jedna ruka a pořád vymýšlejí různé věci,“ dodal Štika.

Krátce jsme mluvili i s jeho Bárou. Tahle příjemná žena s vizáží holčiny si vyslechla smutně urážky od Moniky Štikové, ale nijak je nechtěla komentovat. Jediné, ke komu se vyjádřila, byl její přítel.

„Míša je úžasnej,“ prohlásila.

Související články

Další články