Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Je tu konečně Přízrak! Už jste viděli nový počin kluků z New Element?

Nejznámější česká chlapecká skupina vstoupila do roku 2016 s řadou novinek. Před pár dny představila premiérově taneční klip Přízrak. Tohle je hodně povedený kousek.

Před pár dny kluci představili taneční klip Přízrak. Ten je ochutnávkou z nového, již druhého CD alba skupiny, které vyjde již v květnu. Na podzim pak čeká Elementy turné s vlastní živou kapelou.

Armáda fanynek ze všech koutů země i ze Slovenska se tedy má na co těšit. Zatím můžou poslouchat člena skupiny Ondru Havla denně v rámci odpolední show na Fajn radiu nebo jej vidět v některé z televizí.

A například Vojta Drahokoupil také nezahálí. Nyní si kromě aktivit s New Element naplňuje své umělecké ambice taky hraním ve skupině se zpěvákem Sebastianem. Vše ale směřuje k albu New Element 2016. Kluci se nyní podílejí i více autorsky na nové desce. Tak jak se na to horké léto těšíte?

Související články

Další články