Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Je tragédie, co Michael Jackson prováděl dětem, řekla slavná zpěvačka a jeho kamarádka

Je tragédie, co Michael Jackson prováděl dětem, řekla slavná zpěvačka a jeho kamarádka
Zdroj: Profimedia.cz, archiv
Předchozí Další
+ Dalších 21 fotografií
Šokující zpověď
Byl Michael Jackson (†50) pedofil, anebo oběť? V tom má jasno zpěvačka Sheryl Crow (57), která dává za pravdu dvěma aktérům dokumentu Leaving Neverland. S jedním z nich se totiž potkala, když byl ještě dítě a Jackson ho měl zneužívat. Tehdy nezasáhla, protože si uvědomila až s odstupem doby, o co tam šlo.

Ze všech soudních stání odcházel Michael Jackson (†50) jako vítěz, po řadě obvinění ze zneužívání dětí už ale nebyl nikdy jako dřív. Mluvilo se o uplácení, zastrašování, mafiánských praktikách. Král popu neměl údajně problém zaplatit jakoukoliv částku, jenom aby si zachránil krk...

Teprve letos v březnu se o neprokázané pedofilii Michaela Jacksona začalo znovu mluvit. Dokument Leaving Neverland, v němž se o minulosti zpovídají James Safechuck (41) a Wade Robson (36), vyvolal bouři. Dnes už dospělí muži tvrdí, že je Jackson jako děti pohlavně zneužíval.

Za pravdu jim dává i zpěvačka Sheryl Crow, která se před více než třiceti lety se Safechuckem potkala na Michaelově turné. Tehdy mu dělala předskokanku a byli v podstatě kamarádi. "Ráno po vysílání první půlky dokumentu jsem si pustila zprávy a viděla tam záběry toho kluka, který s námi byl na Jacksonově turné," svěřila se Crow listu Guardian s tím, že to pro ni byl obrovský šok.

"Je to jako smrt v rodině, chápete? Je to smutné. Byl to skvělý klučina a vždycky, když tam s námi byl, což mohla být dobrá půlka z 18 měsíců, jsem se divila: Kde jsou sakra jeho rodiče?" podivuje se zpěvačka. Tehdy nezakročila, protože byla mladička a všechno jí došlo až s odstupem mnoha let.

Podle Crow se Jackson snažil svoje prohřešky zametat pod koberec a pomáhal mu s tím celý tým lidí. "Sice to asi nedělal úplně s úmyslem, ale byla to součást jeho aury - tahle téměř nedotknutelná a jakoby mimozemská osobnost. A ano, jsem smutná a rozhodně naštvaná na spoustu lidí. Není pochyb, že těch lidí, kteří to všechno umožnili, bylo kvantum. Je to prostě tragédie," uzavřela Sheryl.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy