Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Je Tomáš Řepka opravdu podpantoflák?

Tomáš a jeho Katka.
+ Dalších 31 fotografií
Tomáš Řepka (44) je jeden z nejlepších obránců, kteří se kdy v České republice narodili. Úspěchy sklízel se Spartou, v nároďáku i na zahraničních štacích. Nyní ale nezažívá úplně dobré období. A národ se ptá, zda není náhodou pod pantoflem.

Tomáš Řepka (44) se zakoukal do krásné Vlaďky Erbové (36) a podlehl jejímu kouzlu. To byl začátek problémů, protože doma měl manželku Renátu.

To by se dalo ještě ustát. Možná. Jenže Řepka se nakonec rozhádal také s Erbovou a nyní žije s moderátorkou Kateřinou Kristelovou. Řepka nemá dořešené spory s první manželkou, hádá se se svou druhou manželkou a je tak nějak rád, že se o něj Kristelová mediálně stará.

Kateřina Kristelová vodí bývalého sparťanského kapitána na různé akce a různé rozhovory a rebel Řepka chodí s ní.

Kristelová ho takto dovedla také na natáčení pořadu Telebrity. Tam padla otázka na to, jak je daleko vyšetřování porno inzerátů, které útočily na Erbovou. Část veřejnosti se domnívá, že za inzeráty stojí duo Kristelová a Řepka.

Řepka ale na otázku odpovědět nestihl. Kristelová ho zarazila, že je to nebezpečné. Vzniklo z toho docela legrační video, jak naštvaný Řepka odchází ze studia.

Řepka má Kristelku rád, protože se o něj stará. A tak logicky poslouchá. Kdyby neposlouchal, tak se o něj Katka starat asi nebude. Na webu TN.cz dokonce vznikla anketa, zda jejich vztah je vztahem panovačné dámy a jednoho podpantofláka. Zatím jasně vede varianta, že Řepka je pod pantoflem.

Uvidíme, co přinesou dny příští. Možná se nakonec Řepka usmíří s Vlaďkou Erbovou. Možná, že z něj zase bude rebel. Tak se necháme překvapit.

Mohlo by vás zajímat

Další články