Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Je tohle vůbec NORMÁLNÍ? SILIKONOVOU kočku Péťu načapal kameraman, když si odskočila na TOALETU!

+ Dalších 113 fotografií
Na Robinsonově ostrově nemáte žádné soukromí. A to ani když potřebujete jít na záchod. Své o tom ví krásná Petra Palusková. Kameraman ji natáčel, jak si ulevuje stranou od ostatních. Je logické, že je z toho velký hit na Facebooku. Není to ale trochu přes čáru?

Reality show Robinsonův ostrov je bezesporu drsná soutěž. Účastníci, kteří se pokouší ze všech sil získat hlavní cenu 2,5 miliónů korun, jsou pro výhru schopni udělat vše. Na ostrově jsou už bezmála měsíc bez pořádného jídla, koupat se mohou jen ve slaném moři a o ostatní hygieně, na kterou je každý z nás zvyklý, ani nemluvě.

Pak tu jsou ale momenty, které do televize nepatří a jsou hodně přes čáru. Jedna taková nepříjemná věc se stala nejpůvabnější a nejobdařenější účastníci reality show.

V předchozích dílech jste mohli vidět, jak soutěžící v noci překvapila všudypřítomná havěť. Všichni se okamžitě vzbudili a začali řešit, co za potvory se jim snaží dostat do „postele“. Toho zmatku využila právě Petra Palusková a chtěla se nepozorovaně vytratit, aby vykonala potřebu.

Soutěžící si ale všimli, že Péťa zmizela, a chtěli ji najít. Báli se totiž, aby se neztratila a něco se jí nestalo, protože ostrov je plný hadů a dalších nebezpečných zvířat a obzvlášť v noci tam není dvakrát bezpečně.

Petru se podařilo najít na pláži a netaktní kameraman zaznamenal, jak si Péťa odskočila na toaletu. Odtamtud taky vznikla její legendární hláška „Já kadim“. Tahle scénka se okamžitě stala obrovsky diskutovanou na sociálních sítích.

Jedni se Petře posmívají a druzí naopak zastávají. Ve spoustě lidí tenhle moment vyvolal opovržení a zlobu. Podle nich přece není normální, aby až tak intimní chvíle byly vysílány do televize. Kameraman mohl klidně tento záběr vystřihnout. Ale neudělal to.

Co si myslíte o tom vy? Je tohle už za hranicí etické normy, nebo je to podle vás v pořádku?

Související články

Další články