Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Je tohle tělo stále single? Agáta Hanychová se předvedla v životní formě a kolem nového muže mlží

Agáta Hanychová se předvedla v životní formě a kolem nového muže mlží
Zdroj: Se souhlasem Agáta Hanychová
+ Dalších 7 fotografií
láska?

Modelka Agáta Hanychová (36) fanoušky na sociálních sítích překvapila svým dokonale vypracovaným tělem. V posledních dnech se objevily spekulace o tom, že by Agáta možná už nemusela být single. Vzorná máma dvou dětí kolem nového muže mlží a není se čemu divit. Už několikrát jí to nevyšlo, a proto nechce nic uspěchat. Možná je ale všechno úplně jinak a Agáta chce jen ukázat výsledky pořádné dřiny. 

Modelka a podnikatelka Agáta Hanychová po rozchodu s truhlářem Adamem Raiterem hodila všechny chmury za hlavu a začala se připravovat na letní plavkovou sezonu.

Agáta po zimě nebyla úplně v nejlepší formě, a tak začala na svém těle tvrdě makat. Na sociálních sítích se nyní fanouškům pochlubila s výsledkem svého trápení ve fitku a rozhodně je na co koukat.

"Agáto, vypadáš naprosto dokonale. A ty nohy," pějí chválu lidé na tělo Agáty. "Nepamatuji si, že bys někdy vypadala lépe," přidávají se další.

Pravdou je, že Agáta je skutečně ve své životní formě a tvrdá makačka se skutečně vyplatila.

Stojí za perfektním vzhledem Agáty Hanychové chlap?

Agáta v posledních týdnech jenom září a vypadá skutečně skvěle. Na jejích sociálních sítích se objevily podivné laškující náznaky, že by Agáta mohla být opět zamilovaná.

V minulém týdnu se jednalo o snímek, který modelka přeškrtala, ale bylo evidentní, že v její blízkosti je nějaký sympatický muž, a následně zveřejnila konverzaci, ve které ji patrně mužský protějšek "plísní" za to, že jde na fotbal příliš odhalená.

Agáta ale okolo spekulací mlží a není se čemu divit. Předešlé vztahy jí nevyšly a následně byla lidmi kritizována za to, že každého nového přítele dává hned na odiv. Tak třeba tentokrát se na to rozhodla jít jinak...

Související články

Další články