Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Je tohle opravdu dcera Mr. Beana? Lily Atkinson je neskutečný kusanec! Po otci krásu určitě nezdědila

Lily Atkinson je nádherná!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Kdo by to byl řekl, že herec a komik Rowan Atkinson zplodí tak nádhernou dceru. Co si budeme povídat, představitel Mr. Beana není kdovíjaký krasavec, ale dcera se mu opravdu povedla. Lily Atkinson se vehementně snaží uspět na trhu jako zpěvačka a otec jí v tom opravdu hodně pomáhá. Dvaadvacetiletá Lily má dobře našlápnutou kariéru, tak uvidíme, jak nakonec uspěje.

Lily Atkinson je dvaadvacet let a není prozatím ještě úplně známá. Naštěstí je jejím otcem známý komik, herec a podnikatel Rowan Atkinson, který se snaží dceři všemožně pomáhat, aby se jí splnil sen.

Co se týče filmu, Lily už jich pár za sebou má. V roce 2007 si zahrála po boku svého slavného otce ve filmu Dovolená Mr. Beana. Pokaždé, když se ukáže na veřejnosti, právem vzbudí velký rozruch.

Nadaná herečka a zpěvačka je opravdu půvabná dívka a má dobře našlápnuto na hvězdnou kariéru. Není typickou dcerou slavného herce, která by pouze využívala otcovu slávu. Lily tvrdě dře a jde si za svým. Párty plné alkoholu a různých drog jí nic neříkají. Žádný bohém totiž není.

Rowan Atkinson je na dceru právem pyšný a vcelku hojně ji sponzoruje. Za jeden z jejích hudebních klipů zaplatil zhruba deset tisíc liber a za profesionální fotky šest tisíc liber. Nádherná Lily je jasný důkaz toho, že když na sebe neupozorňujete skandály, ale tvrdou prací, tak se to vyplácí.

Související články

Další články