Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Je tohle nejohebnější žena v Británii? Podívejte se, jaké šílené kousky dokáže. Je jako želé!

A vy mezitím nedokážete ani pořádný kotoul…
Zdroj: PA
+ Další 2 fotografie

Říká si uměleckým jménem Pixie Le Knot a podle mnohých jde o nejohebnější ženu Velké Británie. A tím (překvapivě) nemyslíme nic úchylného.

Vlastním jménem Jennifer Keith je šestadvacetiletá žena, která vyrostla v rodině, kde se všichni věnovali lékařské profesi. Netuší, kde své schopnosti ohebnosti tedy vzala, ale bílý doktorský plášť odložila a profesionálně se živí tím, že ohýbá své tělo do roztodivných tvarů a pozic.

Své nejextrémnější představení předvádí na pódiích po celém světě a objevila se už v několika reklamách, hudebních videoklipech, zahrála si ve Hře o trůny, a dokonce se objevila i ve filmech. Známý rapper P. Diddy ji také pozval na svou narozeninovou oslavu, aby tam předvedla své umění.

„Vždycky jsem byla nejohebnější dítě ve třídě a už v té době jsem věděla, že mám dar, takže jsem se začala věnovat tanci a gymnastice,“ říká o svých začátcích. „Je skvělé umět dělat věci, které jiní lidé neumí.“

Související články

Další články