Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Je tohle duch mrtvého dítěte? Seniorka vyfotila na procházce děsivou fotografii!

Je tohle důkaz existence duchů?
Zdroj: twitter.com
Během obyčejné procházky lesem se Elaine Stewart rozhodla vyfotit několik snímků okolní přírody. Po návratu domů ji ale čekalo pořádné překvapení. Rychle se přesvědčila o tom, že dlouhodobé povídačky o výskytu duchů v rezervaci Sandwell Valley nebudou jen tak.

Na obrázcích z obyčejného mobilního telefonu totiž našla záhadnou postavu, která je podle ní duchem zemřelého chlapce.

„Mně to připadá jako chlapec ve staromódních šatech. Vím, že pod tím místem bývaly doly, takže tam třeba pracoval,“ uvedla Elain pro Mirror.

Rezervace Sandwell Valley je notoricky známá pro paranormální jevy a místní zde hlásí výskyt duchů už desítky let.

„Ten duch býval vidět docela často, když jsem byl ještě kluk. Vždycky jsme v noci jezdili na kolech k tomu místu, abychom ho spatřili. Někdy se neukázal, ale když ano, tak to bylo vždycky úžasné. Vlněný bílý tvar vznášející se v temnotě na úrovni větví stromů. Nikdy jsme neslyšeli žádný zvuk a tenkrát to dokonce i vyšetřovali,“ uvedl jeden z místních na Birmingham History Forum.

I přes zdánlivě jasné důkazy zůstala Elaine Stewart při zemi. Někteří totiž tvrdí, že jde jen o zvláštně zachycené světlo a žádný duch v lese není. Angličanka se proto rozhodla na místo vrátit a v ten samý čas vyfotit stejnou fotografii.

Na snímku se ale obdobný paradox neobjevil. Teorie o lomu světla tak rychle padla.

Související články

Další články