Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Je to zlé, Greta už je jako Angelina Jolie: V očích smrt a na krku vystouplé žíly

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
děsivé
Starost o osud planety je sice záslužná, Greta Thunberg (16) by však měla dbát i na vlastní životosprávu. Jinak to s mladičkou klimatickou aktivistkou může špatně skončit. Ještě v září měla tvářičku jako koblížek, ale z Ameriky se vrátila extrémně vyhublá. Projevují se u ní stejné příznaky jako u Angeliny Jolie (44), kterou po profetovaném mládí dorazily právě dlouhé cesty po světě.

Co všechno spojuje Gretu Thunberg (16) a Angelinu Jolie (44)? Je toho víc, než jste si mysleli…

Donedávna to byla jen touha pomáhat světu. Švédské aktivistce ani hollywoodské sexbombě není lhostejný osud ostatních. Zatímco Greta se snaží zasadit se o boj proti klimatické krizi, Angelina se stará zejména o děti v oblastech postižených válkou. Každá po svém pracuje na tom, aby se nám na planetě žilo o něco lépe.

Během podzimu přibylo nové pojítko mezi tímto věkově vzdáleným dvojlístkem. Když Greta v září odplouvala za velkou louži, vypadala jako dobře živená dívka z bohaté rodiny. Před několika dny se ale vrátila snad o polovinu lehčí. Na druhé straně oceánu vyhubla na kost, navíc jí na tváři vyvstaly tmavé kruhy pod očima. Greta nemá čas na odpočinek a projevuje se to velmi neblaze. Tohle nemusí dobře skončit!

Na pokraji kolapsu

Angelina ví o hazardování se zdravím svoje. Sice si na rozdíl od Grety prošla divokým obdobím plným drog, jenže nakonec ji také stejně dorazilo cestování po světě. Často létala do válečných oblastí pomáhat dětem, navíc je i zvláštní vyslankyní Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Několikrát se mluvilo i o vážném kolapsu organismu. Dlouhodobě se potýká se s nízkou váhou, kruhy pod očima a vystouplými žilami.

Přesně jako šestnáctiletá Greta!

Tak doufejme, že si to dívka uvědomí, srovná si v hlavě priority a dá se do kupy…

Související články

Další články