Proslavit se díky známému manželovi a pak ho odkopnout. To byl s největší pravděpodobností fikaný plán slavné silikonové lolitky Courtney Stodden (19). Herec Doug Hutchinson (53) blond krasavu už omrzel, ona dostala to, co chtěla, a je čas posunout se dál.

Courtney toužila být slavnou hvězdou již odmalička. Když se do ní jakožto do šestnáctileté dívky zamiloval herec ze Zelené míle, ihned vycítila potenciál vztahu a rozhodla se staršího pána pojmout za svého manžela. I když jejich vztahem bylo mnoho lidí pohoršeno, Courtney věděla, co jí přinese. Chodila na večírky, dostala se mezi celebrity. Po nějakém čase si nechala udělat silikonová ňadra, zvětšit si rty a z poměrně hezké dívčiny se stala chodící Barbie, která mladou dívku připomínala a připomíná jen vzdáleně.

Podle přátel páru stálo za rozpadem manželství účinkování mladé dívky v reality show Celebrity Big Brother, v níž flirtovala s pětadvacetiletým Mariem Falconem. „Courtney se po vstupu do Vily hrozně změnila a chce se bavit jako ostatní devatenáctileté dívky,“ uvedla její kamarádka. Zlí jazykové ale tvrdí, že Stodden dosáhla toho, po čem toužila, a Doug ji už nezajímá. Na čí peněženku se blondýna přisaje teď, je ve hvězdách.