Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Je to vzkaz pro Dádu? Felix s milenkou Gelemovou ukázali, co nikdo vidět nechtěl!

+ Dalších 67 fotografií
Strach a hnus na Krétě
Felix Slováček (75) a Lucie Gelemová (37) se sami korunovali nejbizarnějším českým párem už před rokem. Fotku z Kréty, na níž se milenka svému saxofonistovi tiskne k nohám, se ale letos rozhodli překonat. Z dovolené v Egyptě poslali šílenou fotku, na které Felix vystrkuje zadek. A kolo spekulací, že jde o vzkaz Dádě Patrasové (62), se už točí na plné obrátky!

Ačkoliv by umělecká duše Lucie Gelemová (37) mohla vládnout estetickým cítěním, na Instagramu předvádí naprostý opak. Nejnovější fotka s Felixem Slováčkem (75) strhla takovou lavinu posměchu, že pod ní raději zakázala komentáře.

Milenecká dvojice si užívá slunných dnů v Egyptě. A stejně jako z loňské dovolené na Krétě nezapomněl Felix s Lucií poslat ze svých cest fotky. Jako by nestačilo, že Slováček dal všem na odiv svou šedivě zarostlou hruď. Tentokrát zašel mnohem dál!

Mlsný kocour Felix na snímku totiž vystrkuje z totálně neznámých důvodů zadek. A fanoušci se ptají, jestli tím chtěl poslat vzkaz své manželce Dádě Patrasové (62). „Moře štěstí,“ připsala k fotce Gelemová.

Někdejší královna dětských srdcí za nimi mimochodem vůbec nezaostává, svůj Instagram pro změnu zásobuje fotkami s italským milencem Vitem. S podobnými pózami je zatím zdrženlivá, zato neváhá každou fotografii opatřit asi půltuctem křiklavých filtrů. Tak třeba nám to všichni čtyři jednou vysvětlí!

Mohlo by vás zajímat

Další články