Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Je to vůbec spravedlivé? Tuhle kočičku přejela Perkausová a usedla do večerního zpravodajství

Karolína a Eva se utkaly v souboji o zprávařské křeslo.
+ Dalších 10 fotografií
Eva Perkausová (23), která teď míří z Top Staru do hlavního zpravodajství Primy, měla hodně namále. Proti ní se totiž postavila sexy rajda Karolína Hošek a stačilo málo a všechno mohlo být jinak.

Na Primě před pár dny hledali náhradu za nastávající maminku Gabrielu Laškovou (27). Nakonec si o zprávařské křeslo řekla Perkausová, o které se rozhodovalo v souboji se zkušenou reportérkou Karolínou Hošek.

Nakonec se rozhodlo o velikost hrudníku, a to doslova. Hošek má totiž mnohem větší zkušenosti než Perkausová a rozhodně se řadí k serióznějším. Jenže hrudník nemá vyplněný silikonem… Nakonec si tedy vedení zpravodajství vybralo moderátorku Top Staru, která má hodně velký sex-appeal a bude konkurencí Lucii Borhyové (38), jež moderuje zpravodajskou relaci na nejsledovanější tuzemské stanici.

Redakce eXtra.cz oslovila Hošek, zda ji porážka takřka o prsa nemrzí. „To k životu patří. Dále se budu věnovat reportérské práci, kterou mám moc ráda. Evě samozřejmě jako kolegyni moc gratuluji,“ řekla nám Hošek.

Jen čas ukáže, zda Perkausová byla správnou volbou. Pokud ne, určitě existuje hodně kvalitní náhrada…

Mohlo by vás zajímat

Další články