Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Je to vůbec ona? První česká Barbie ubrala make-upu a vypadá jako Máňa od vedle

Je to vůbec ona?
Zdroj: instagram
+ Dalších 117 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) je jako chameleon. Když chce, tak ze sebe umí udělat plastikovou sexbombu. To se ale pak na ni většinou slétnou všichni hateři a snaží se ji poučovat o tom, jak bude vypadat, až bude stará. Na to si už Gabriel ale zvykla a čas od času zveřejní na sociálních sítích fotku, kde je prakticky "nahá". Tentokrát ji fanoušci téměř nepoznali.

Kdekoliv se první česká Barbie Gabriel Jiráčková ocitne, tak vzbuzuje v lidech různé emoce. Někteří jsou takoví, že jí fandí a jsou přesvědčeni o tom, že pokud je se svou vizáží a prezentováním sebe samé spokojená, tak ať si dělá, co chce.

Najde se ale plno rádoby odborníků a moralistů, kteří na Gabriel nenechávají nit suchou. Na podobné výlevy na sociálních sítích si majitelka silikonových osmiček už dávno zvykla a přehlíží to. Tentokrát ale vzbudila mezi lidmi horlivou debatu opět na téma svého vzhledu.

Ale kupodivu to nebylo kvůli jejímu extravagantnímu make-upu nebo vyzývavému dekoltu. Gabriel sundala tunu líčidel a vyrazila na party jen lehce nalíčená. Fanoušci ji na fotkách nemohli ani poznat.

Když se Gabriel Jiráčková nalíčí jen jemně, tak v žádném případě nepřipomíná plastikovou panenku, nýbrž malou a roztomilou holčičku. V galerii se můžete jasně přesvědčit o tom, že to je jen otázka toho, jak se zrovna nalíčíte. A že to první české Barbie jde.

Související články

Další články