Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Je to vůbec ona? Halina Pawlowská má 65, na oslavu vytáhla snímek z mládí

Je to vůbec ona? Halina Pawlowská má 65, na oslavu vytáhla snímek z mládí
Zdroj: Profimedia.cz, archiv Haliny Pawlowské
+ Dalších 5 fotografií
všechno nejlepší
Spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská (65) vytáhla z archivu snímek z mladých let. Život si ale umí užívat i v důchodovém věku. Rodačka z Prahy je neúnavná, neustále pracuje a tvoří nová díla, která se setkávají s úspěchem. Dnes slaví narozeniny.

"Před dvaceti lety a dvaceti kily," směje se Halina Pawlowská u fotky, na které měla ještě tmavé vlasy a mladou tvář. Populární spisovatelka dnes slaví pětašedesáté narozeniny.

Pawlowská se narodila v Praze, jejím otcem byl ukrajinský básník Vasil Kločurak, jenž se nechal přejmenovat na Kločureka. Po základce šla na gymnázium a potom vystudovala scenáristiku a dramaturgii na FAMU.

Její manžel Zdeněk (†60) v roce 2013 zemřel, v současnosti žije Pawlowská s přítelem, filmovým režisérem Karlem Czabanem Loni se dokonce mluvilo o tom, že z Haliny bude zase paní na vdávání. "Svatbě bych se nebránila. Nikdo ani neví, jestli už nebyla...," řekla tajemně deníku Aha!

Slova o svatbě

„Moje první svatba byla úplně tajná, o té nevěděli ani rodiče. A vzhledem k tomu, že už nežijí, tak by to v podstatě zase byla tajná svatba. To můžu dopředu říct,“ dodala Pawlowská.

Do povědomí většiny diváků ji dostala zábavná show Banánové rybičky. Byla i šéfredaktorkou několika společenských časopisů, teď se věnuje především psaní knih. Na kontě jich má už přes třicet.

Má dceru Natálii (38) a syna Petra (33), jejím zetěm je známý kolážista Tomáš Břínek (38) alias TMBK.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy