Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

JE TO VŠECHNO JINAK! Pravda o rozvodu s Jakubem! Agáta promluvila EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ!

+ Dalších 40 fotografií
Tak to jsou zvraty, které by se jistě líbily i tomu nejlepšímu hollywoodskému režisérovi. Agáta Prachařová (31) poprvé promluvila o tom, jak to je ve skutečnosti s jejím krachujícím manželstvím, kdy se od ní měl Jakub Prachař (36) odstěhovat a podat žádost o rozvod. Vše je zcela jinak! Co vzkazuje čtenářům eXtra.cz?

Informace o rozvádějícím se manželství, které utrpělo kvůli provaleným avantýrám s jinými partnery, je podle možného scénáře zcela jiná. Redakce eXtra.cz oslovila Agátu, jak to ve skutečnosti s jejím manželstvím je.

„Nerozvádíme se, jsme s Jakubem doma a vše je v pořádku. Víc to komentovat nebudu, nezlobte se,“ řekla nám modelka, která je ve čtvrtém měsíci těhotenství.

Je to tak zásadní zvrat, kdy se nejspíš oba manželé rozhodli kvůli dětem povznést se nad příkoří, která si udělali, a vše řešit racionálně. Navíc Agáta teď nejvíce ze všeho potřebuje oporu a klid, a je tak hodně pravděpodobné, že právě nenarozený potomek je tím, co oba manžele začalo stmelovat.

Související články

Další články