Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Holka nebo kluk? Půvabná moderátorka Gabriela Lašková prozradila pohlaví svého miminka!

Gratulujeme!
+ Dalších 18 fotografií
Krásná moderátorka večerních zpráv na Primě Gabriela Kratochvílová Lašková (27) konečně oznámila pohlaví svého miminka. Gábina dlouhou dobu tajila své těhotenství a s novým přírůstkem se nesvěřila ani svým nejbližším kolegům. Nyní jak sama řekla, už nemohla dál tajit, jestli se jí narodí holčička nebo chlapeček.

„Déle tutlat už to nedokážu. Že jsem si to přála, je jedna věc, ale že to skutečně vyjde … vuaaaaaa, je to kluk,“ oznámila krásná Gabriela Kratochvílová (27) na svém Instagramu. Moderátorka je momentálně v šestém měsíci a prožívá nejkrásnější období svého života.

„Jak my potřebujeme kluka. Milovala bych samozřejmě i holčičku, ale ultrazvuky mluví za vše. Je tam,“ dodává s neuvěřitelnou radostí.

Moderátorka si pochvaluje, že jejich malý klouček krásně roste, cucá si spokojeně palec a moc rád o sobě dává vědět. Z Gábiny bude opravdu nádherná maminka. Bývala Česká Miss má perfektní postavu a jeden by si téměř nevšiml, že je těhotná.

Mohlo by vás zajímat

Další články