Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Je to venku: Pohlaví miminka Plekance a Šafářové vyzrazeno, Hlaváčková se podřekla

+ Dalších 5 fotografií
tajemství
Tomáš Plekanec (36) a Lucie Šafářová (32) prožívají jedno z nejkrásnějších období ve svých životech. Za pár měsíců se dočkají společného miminka, pro které už hledají i jméno. Pohlaví děťátka bylo veřejnosti tajeno, nyní si však tenistka a kamarádka Šafářové Andrea Hlaváčková (33) pustila pusu na špacír a na Instagramu vyzradila, zda se páru narodí chlapeček, nebo holčička.

Není tomu tak dávno, co Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec oznámili světu, že na tomto světě za pár měsíců přivítají svého prvního společného potomka. Ještě než se stanou rodiči na plný úvazek, užívají si života jak to jen jde a vydali se dokonce i na vodu, kde Plekanec svou milou nechtěně vykoupal, když nezvládl sjet jez.

Ačkoliv nastávající rodiče pohlaví svého miminka světu nevyzradili, udělal to za ně někdo jiný. Lucie se sešla se svou dobrou kamarádkou a tenisovou kolegyní Andreou Hlaváčkovou, která se sama před pár týdny stala maminkou. Setkáním se pochlubila na Instagramu, kde ovšem právě Andrea zřejmě omylem vyzradila, zda se Plekanec jakožto otec dvou synů nyní dočká i vytoužené holčičky.

„Jsem šťastná, že jsme mohly vidět tetičku Lucii a dát jí nějaké rady. Všechno nejlepší, holky,“ okomentovala snímek se Šafářovou Hlaváčková. Spekulace, že hvězdný sportovní pár se dočká holčičky, tak nyní rozvířily vody sociálních sítí. „Takže Lucie čeká také holčičku?“ zní v komentářích.

Ani Andrea, ani nastávající maminka Lucie se ke komentáři dále nevyjadřovaly. Jasnou odpověď tedy fanoušci zřejmě nedostanou, všichni si ale myslí, že otázka pohlaví miminka byla tímto nevinným a zřejmě nechtěným komentářem zodpovězena.

Mohlo by vás zajímat

Další články