Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

JE TO VÁŽNÉ! Michal Štika přiznal zásadní posun ve vztahu s mladou láskou Bárou

Žádné miminko se bohužel konat nebude.
Zdroj: archiv
+ Dalších 36 fotografií
Nejsou spolu nijak moc dlouho, ale evidentně je jim víc než dobře. Jak jinak si vysvětlit, že dvojice se rozhodla posunout svůj vztah dál? Mezi Michalem Štikou (48) a Barbarou Johannou (34) to prostě jiskří čím dál víc. Co se stalo?

S Michalem jsme mluvili ještě v době, než se Monika Štiková v eXtra Focusu vyjádřila o tom, že s mladým přítelem chce miminko a svatbu, takže ho opravdu nejde podezřívat z toho, že by se ženou soutěžil o to, kdo navenek působí šťastněji.

„Řešíme teď s přítelkyní samé příjemné věci. Je nám dobře, takže pomalu začínáme hledat společné bydlení. Asi by bylo v Praze. Do Plzně, kde pracuje a bydlí, je to sice z hlavního města kousek, ale když to jezdíte každý den dvakrát, tak se to dřív nebo později zprotiví. Proto hledáme byt, kde budeme žít dohromady,“ pochlubil se nám Michal Štika.

A jen u toho asi nezůstane. Kdyby totiž ano, nebylo by to pro krásnou Báru moc výhodné.

„Uvažuje o tom, že by si i práci našla v Praze. Je záchranářkou, takže si myslím, že by v pohodě našla uplatnění,“ dodal stále ještě muž Moniky Štikové (46), který je šťastný, že vedle přítelkyně našel klid a pohodu.

Mohlo by vás zajímat

Další články