Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Je to tu! Také Dominika Myslivcová může dostat kopačky!

+ Dalších 21 fotografií
Spousta holek jí závidí, chtěly by být jako ona. Dominika Myslivcová má sexy tělo, chlapi na ni letí a je slavná. Co víc si ještě přát? Jenomže evidentně to není všechno. Dokonce i české Barbie může dát frajer kopačky. Prostě si najde ještě něco sladšího, než je blonďatá růžovka.

Před pár týdny magazín Forbes zařadil Dominiku Myslivcovou (23) mezi nejvlivnější lidi na sociálních sítích. Mohlo by se zdát, že jí svět leží u nohou. Před pár dny se vrátila z exkluzivní dovolené na Maledivách, kde si užívala v ráji v Gili Lankanfushi resortu.

Na Facebooku i Instagramu se chlubila fotkami, pod kterými byly desítky závistivých komentářů. I na Myslivcovou však došlo. Tedy, jak se to vezme. Pravdou je, že blondýnka opravdu přišla o chlapa. Jenomže jen v reklamě na sušenky Manner.

„Nic takového by se mi v reálu stát nemohlo. Jsem totiž jedinečná a naprosto dokonalá,“ má naprosto jasno naše růžová Barbie.

Je jasné, že na sociálních sítích zase dostane „čočku“. Už proto, že Manner je další prestižní firma, která si ji vybrala jako tvář. A to se holt někomu překousává hodně těžko. A jak je Dominičiným zvykem, určitě dá světu velmi brzy vědět, jak prestižní byznys zase získala. Možná ještě dřív, než všem ukáže, jaké dárky našla pod stromečkem. A že jich určitě bude!

Související články

Další články