Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Je to tady! První ukázky nejoblíbenější české komedie – Vánočního Kameňáku!

+ Další fotografie
Série lidových komedií má své páté pokračování. Přinášíme vám první ukázky z Vánočního Kameňáku, který má být podle tvůrců jiný než ostatní. František A. Brabec, režisér a kameraman Vánočního Kameňáku, přiznává, že ve filmu výrazně ubylo vulgarit a naopak přibylo adventní, potažmo vánoční atmosféry.

Hlavní hrdina zůstává v podání Václava Vydry coby místního starosty Pepy, jeho manželku z předešlých dílů Janu Paulovou už diváci ale ve Vánočním Kameňáku neuvidí. Koneckonců už v předešlém díle ji „poslal“ scenárista Marcel Bystroň do Austrálie.

A o čem vlastně film bude? Starosta města Kameňákov Pepan (Václav Vydra nejml.) se se svým spolupracovníkem – tajemníkem úřadu (Jan Antonín Duchoslav) rozhodne postavit na hoře Řípu skokanský můstek. Z toho důvodu jedou za prezidentem republiky, který je často opilý a o úřad se vůbec nezajímá. Nejdříve dorazí za mluvčím prezidenta (Ladislav Hruška), se kterým se poté domluví a jdou svůj nápad navrhnout prezidentovi, který, jak jinak, nebude zrovna ve střízlivém stavu…

Vypadá to, že se máme na co těšit.

Související články

Další články