Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Je to tady: Jonák znovu otevírá svůj chrám neřesti a chválí si, že je z něj hvězda Facebooku!

Jonák krátce po svém propuštění z vazby.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 4 fotografie

Usvědčený organizátor vraždy své manželky Ivan Jonák skutečně znovu otevře legendární vekslácké doupě – Discoland Silvii. Alespoň to o sobě tvrdí.

Muž, okolo kterého všichni dělají, že je Jonák obětí justičního omylu, má jasno.

„Jednám s investorem, do tří měsíců otevřu Discoland,“ říká sebevědomě a zdá se, že překážky mu vrásky nedělají.

Na provozovně visí bezmála dvacetimilionová exekuce, která se ale netýká přímo jeho osoby, nýbrž dcery. Objekt sám je v dezolátním stavu, podle člověka, se kterým redakce o věci hovořila a který je se stavem barabizny v Libni dobře obeznámen, činí jen nezbytné náklady na akutní rekonstrukci bezmála deset milionů korun.

Jonák si přesto stojí za svým. Podnik podle toho, co se říká, chce pojmout stylově a luxusně a věří, že se opět stane módní adresou celebrit, což by nemusela být úplná kravina, kdybychom věřili, že se bohatýrovi, který je aktuálně víceméně bez prostředků, podaří jeho sen zrealizovat.

Co se mu ale vede, je prezentace na sociální síti Facebook. Během prvního víkendu od založení své fanouškovské stránky nasbíral tři tisíce příznivců a číslo stále stoupá: „Mám spoustu fanoušků, tohle mě hodně zajímá,“ říká.

Buduje si Jonák síť zákazníků? Uvidíme, zatím to ale vypadá, že bezmezně věří ve svůj velkolepý návrat i v to, že všechno bude jako dřív. Tedy až na manželku.

Související články

Další články